Wycofany z produkcji
Skaner Zebra CS3000
 

Skaner Zebra CS3000

Cena netto
OD 827,75 zł (+23% VAT = 1 018,13 zł)

194,34€ (+23% VAT = 239,04€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Zebra CS60

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra CS3000

Skanery kodów kreskowych Zebra CS3000 umożliwiają przedsiębiorstwom łatwe wdrażanie skanowania laserowego 1D tam, gdzie ograniczeniem jest mobilność lub koszt i rozmiar tradycyjnego urządzenia skanującego. To niewielkie urządzenie jest niedrogie i mieści się w kieszeni lub na smyczy. Skaner Zebra CS3000 może być używany w trybie autonomicznym do wsadowego skanowania kodów kreskowych. Zarządzanie danymi w trybie wsadowym jest łatwe. Po podłączeniu do hosta dane wsadowe można skonfigurować do automatycznego przesyłania do aplikacji. Ponieważ przechwycone skany są umieszczane w definiowanym przez użytkownika standardowym typie pliku ASCII, informacje można łatwo wykorzystać do wypełnienia formularzy zamówień, arkuszy kalkulacyjnych i list zapasów. Rezultatem jest nowy poziom przystępności skanowania 1D - oraz możliwość usprawnienia, zabezpieczenia przed błędami i uproszczenia większej liczby procesów biznesowych.

Łatwy w obsłudze czytnik Zebra CS3000 praktycznie nie wymaga szkolenia do obsługi. Wysoce intuicyjny, prosty interfejs z 2 przyciskami ułatwia skanowanie. Ponadto rowki, które prowadzą dłoń i palce do najwygodniejszej pozycji skanowania, w połączeniu z przyciskami spustowymi z miękkiej gumy zapewniają komfort podczas wykonywania najbardziej intensywnych zadań. 

Duża pojemność pamięci umożliwia pracownikom przechwytywanie ponad miliona kodów kreskowych, zapewniając wystarczającą obsługę największych operacji wsadowych. Pamięć Flash zapewnia zachowanie danych wsadowych. Wbudowana trwałość biznesowa zapewnia niski całkowity koszt posiadania. Charakterystyka upadku z wysokości 1.2m oraz możliwość przetrwania 500 upadków z wysokości 0.5m zapewnia niezawodne działanie. A 24-godzinny cykl wsadowy zapewnia dobrą wydajność skanowania podczas jednej zmiany po naładowaniu. 

Zintegrowany silnik skanowania SE955 zapewnia znaną na całym świecie jakość i niezawodność skanowania firmy Zebra. Szeroki zakres roboczy gwarantuje niezwykłą elastyczność zastosowań, umożliwiając użytkownikom przechwytywanie kodów kreskowych z bliskiego zasięgu do odległości 45 cali / 114.3cm, praktycznie w każdych warunkach oświetleniowych. Agresywna wydajność umożliwia przechwytywanie nawet uszkodzonych i słabej jakości kodów kreskowych. Do każdego skanowania wsadowego można automatycznie dołączyć znacznik czasu, co zapewnia dodatkową analizę biznesową. W trybie wsadowym czytnik kodów kreskowych Zebra CS3000 umożliwia strażnikom i nadzorcom skanowanie kodów kreskowych na drzwiach wejściowych i innych lokalizacjach oraz przesyłanie danych z datą i godziną na koniec zmiany w celu udokumentowania dokładnego zakończenia czynności. Poza przedsiębiorstwem, producenci i dystrybutorzy mogą dostarczać klientom urządzenie Zebra CS3000 do skanowania zapasów w trakcie jego użytkowania, skutecznie automatyzując proces zamawiania w miejscu konsumpcji.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji