Wycofany z produkcji
Skaner Zebra CS4070
 

Skaner Zebra CS4070

Cena netto
OD 1 193,57 zł (+23% VAT = 1 468,09 zł)

275,63€ (+23% VAT = 339,03€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Zebra CS60

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra CS4070

Tablety szturmem zdobywają rynek ze względu na wiele korzyści, jakie oferują. Duży ekran gwarantuje dużo miejsca na aplikacje bogate w dane. Pracownicy są już zaznajomieni z urządzeniem, praktycznie eliminując szkolenia. Systemy operacyjne tabletów obsługują eleganckie i wysoce intuicyjne aplikacje graficzne, których oczekują dzisiejsi użytkownicy. Brakuje jednak jednej krytycznej funkcji - prawdziwego skanowania kodów kreskowych klasy korporacyjnej. Gdy do skanowania używana jest zintegrowana kamera konsumencka, przechwytywanie kodów kreskowych jest nie tylko powolne, ale wymaga również doskonałej etykiety - co nie jest powszechne w świecie biznesu. Samo ustawienie tabletu w celu zeskanowania kodu kreskowego jest niewygodne. Przedstawiamy bezprzewodowy skaner kodów kreskowych Zebra CS4070, małe urządzenie, które zapewnia technologię skanowania klasy korporacyjnej i ergonomię, których brakuje w tabletach, laptopach, smartfonach i innych urządzeniach, które nie zostały zaprojektowane z myślą o intensywnym skanowaniu kodów kreskowych. To niedrogie, kieszonkowe urządzenie oferuje najbardziej zaawansowaną technologię skanowania kodów kreskowych, która jest w stanie uchwycić praktycznie każdy kod kreskowy w każdych warunkach, w czasie potrzebnym do naciśnięcia spustu - nawet jeśli kod jest uszkodzony, zabrudzony lub porysowany. Czytnik Zebra CS4070 - łatwy sposób na zwiększenie możliwości tabletów i nie tylko dzięki prawdziwemu skanowaniu klasy korporacyjnej. 

Oparty na standardach Bluetooth, skaner Zebra CS4070 współpracuje ze wszystkimi popularnymi dzisiaj tabletami, laptopami i smartfonami. Zintegrowany chip MFI i certyfikat Apple zapewniają kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi Apple, w tym iPhone'ami i iPadami. 

Skaner Zebra CS4070 umożliwia pracownikom przechwytywanie kodów kreskowych 1D i 2D z szybkością i dokładnością podobną do lasera, przy pierwszym przechwytywaniu kodów kreskowych w każdym ułamku sekundy w praktycznie każdych warunkach. Co więcej, Zebra CS4070 skanuje kody kreskowe 1D, 2D i PDF417 wydrukowane na papierowych etykietach lub wyświetlane na telefonach komórkowych lub ekranach komputerów, obsługując wiele różnych typów aplikacji - od mobilnego POS w sklepie detalicznym po zamawianie w czasie rzeczywistym w rozliczaniu tras. 

Czytnik kodów kreskowych Zebra CS4070 jest nie tylko jednym z najmniejszych i najlżejszych urządzeń w swojej klasie, ale jest również zaprojektowany tak, aby naturalnie pasował do dłoni, zapewniając komfort przez cały dzień w najbardziej intensywnych zastosowaniach. Rowki prowadzą dłoń do najwygodniejszego miejsca, a przyciski spustowe są umieszczone tak, aby umożliwić łatwe skanowanie dla dłoni o dowolnym rozmiarze. Dedykowany przycisk parowania ułatwia użytkownikom parowanie skanera CS4070 z dowolnym obsługiwanym hostem za naciśnięciem jednego przycisku. 

Bezprzewodowy skaner Zebra CS4070 może skanować kody kreskowe z odległości znacznie większych niż konkurencyjne urządzenia, umożliwiając pracownikom łatwiejsze przechwytywanie kodów kreskowych poprzez bardziej naturalne ruchy. Dzięki skanowaniu wielokierunkowemu nigdy nie ma potrzeby ustawiania CS4070 i kodu kreskowego.

Zebra CS4070 działa niezawodnie po wielokrotnym upadku na beton z wysokości 5 stóp / 1.5m, a także po 500 kolejnych „upadkach” z wysokości 1.64 stopy / 0.5m. 

Użytkownikom nigdy nie brakuje energii. Bateria skanera Zebra CS4070 wystarcza na 12-godzinną zmianę, można ją wymieniać na miejscu i jest wyposażona w wygodny wskaźnik LED, który informuje użytkownika, kiedy należy ją wymienić. 

Czytnik kodów kreskowych Zebra CS4070 zapewnia zgodność z aktualnymi aplikacjami i umożliwia użytkownikom przechwytywanie danych niezależnie od tego, czy są w trybie offline, czy w trybie online. 

Opcjonalne plany serwisowe utrzymują urządzenia Zebra CS4070 w dobrym stanie, zapewniając ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami i codziennym zużyciem urządzenia oraz wybranymi akcesoriami dostarczanymi z CS4070. Ta elastyczna usługa umożliwia wybór czasu naprawy i godzin wsparcia technicznego, które najlepiej odpowiadają potrzebom Twojej firmy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji