Wycofany z produkcji
Skaner Zebra CS4070-HC dla służby zdrowia
 
Następcą tego modelu jest: Skaner Zebra CS60 dla sektora ochrony zdrowia

Skaner Zebra CS4070-HC dla służby zdrowia

Cena netto
OD 1 648,77 zł (+23% VAT = 2 027,98 zł)

368,71€ (+23% VAT = 453,51€)

Dostęna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra CS4070-HC

Skanowanie kodów kreskowych przy łóżku pacjenta ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania śmiertelnym błędom w podawaniu leków i pobieraniu próbek. Teraz możesz umieścić zaawansowane skanowanie kodów kreskowych w kieszeniach każdej pielęgniarki i technika laboratoryjnego dzięki Zebra CS4070-HC. Ten mały bezprzewodowy skaner kodów kreskowych klasy korporacyjnej został zaprojektowany z myślą o krytycznym świecie pracowników służby zdrowia. Jest wystarczająco mały, aby można go było łatwo przenosić, można go także schować do kieszeni lub nosić na smyczy. Doskonała technologia skanowania oznacza, że ​​pracownicy służby zdrowia mogą niezawodnie skanować każdy elektroniczny lub drukowany kod kreskowy 1D lub 2D w każdych warunkach, w czasie potrzebnym do naciśnięcia przycisku skanowania, kiedykolwiek i gdziekolwiek jest to wymagane. Dodaj do tego wytrzymałą konstrukcję przystosowaną do dezynfekcji, która zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków, pełną moc zmianową, wybierane przez użytkownika informacje zwrotne dotyczące skanowania i doskonałą ergonomię, a CS4070-HC okaże się idealnym towarzyszem do indywidualnego skanowania dla pracowników służby zdrowia. Zwiększ bezpieczeństwo i wygodę pacjentów w swojej placówce, dzięki CS4070-HC - tylko od firmy Zebra. 

Czytnik Zebra CS4070-HC zapewnia szybkość i dokładność jak w przypadku lasera, umożliwiając za każdym razem przechwytywanie kodów kreskowych 1D i 2D w praktycznie każdych warunkach - nawet jeśli są brudne, porysowane lub słabo wydrukowane. Skaner Zebra CS4070-HC skanuje kody kreskowe 1D, 2D i PDF417 wyświetlane na ekranie lub wydrukowane na papierowych etykietach, a także maleńkie kody kreskowe wydrukowane na poszczególnych dawkach leków i kody kreskowe na zakrzywionych, odblaskowych powierzchniach, takich jak fiolki, strzykawki, worki IV, czopki i opaski na rękę dla pacjentów. 

Jako jedno z najmniejszych i najlżejszych urządzeń w swojej klasie, czytnik kodów kreskowych Zebra CS4070-HC można schować do kieszeni lub nosić na szyi na smyczy. Rowki prowadzą dłoń do najwygodniejszego miejsca i zapewniają pewny chwyt, a rozmieszczenie przycisków spustowych umożliwia łatwe skanowanie ręką o dowolnym rozmiarze. 

Pracownicy służby zdrowia mogą podłączyć CS4070-HC do stacji roboczej na kółkach (WOW) lub terminala klienckiego, po prostu skanując kod kreskowy na akcesorium Bluetooth CS4070-HC. 

Uszczelnienie IP52 i specjalnie zaprojektowana plastikowa obudowa przystosowana do dezynfekcji umożliwiają bezpieczne czyszczenie urządzenia przy użyciu szerokiej gamy agresywnych chemikaliów, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków. Co więcej skaner Zebra CS4070-HC działa niezawodnie po upadku z wysokości 1.2 m i 500 kolejnych „upadkach” z wysokości 0.5m z 1.64 stopy. Ponieważ pracownicy służby zdrowia muszą często skanować, przycisk skanowania został przetestowany pod kątem ponad miliona naciśnięć. 

W świecie opieki zdrowotnej użytkownicy liczą na pracę na całą zmianę. Dlatego wymienną baterię można łatwo wymieniać w ruchu i jest ona zaprojektowana tak, aby wytrzymała całą pracowitą 12-godzinną zmianę, a wskaźnik LED ostrzega użytkownika, gdy konieczna jest wymiana baterii. 

Pracownicy służby zdrowia mogą wybrać połączenie i dopasowanie informacji zwrotnej dekodowania, która jest odpowiednia w danym momencie: wizualna (światło zielone / światło czerwone), dotyk (wibracja) i dźwięk. Przechwytywanie kodów kreskowych jest łatwe. Niezwykle szeroki zakres roboczy w połączeniu ze skanowaniem dookólnym eliminuje potrzebę wyrównywania skanera i kodu kreskowego - nie trzeba przeszkadzać śpiącemu pacjentowi, aby przechwycić kod kreskowy na opasce.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji