Następcą tego modelu jest: Skaner Zebra DS4608

Skaner Zebra DS4308-SR

Cena netto
OD 745,16 zł (+23% VAT = 916,55 zł)

161,76€ (+23% VAT = 198,97€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra DS4308-SR

Czytnik Zebra DS4308 to bogaty w funkcje imager 2D nowej generacji, który wysoko stawia poprzeczkę pod względem wydajności skanowania, zakresu skanowania, wszechstronności i łatwości użytkowania. Pracownicy mogą zarejestrować praktycznie każdy kod kreskowy szybciej niż kiedykolwiek, niezależnie od tego, czy jest on wyświetlany na smartfonie, tablecie lub komputerze, czy wydrukowany na etykiecie - nawet jeśli jest porysowany, uszkodzony lub zabrudzony. Jego mała i lekka konstrukcja zapewnia ergonomię, której potrzebują Twoi pracownicy, aby zagwarantować komfort podczas wykonywania najbardziej intensywnych zadań skanowania. Różnorodne modele odpowiadają szerokiemu zakresowi potrzeb biznesowych - od punktu sprzedaży w sklepie detalicznym po linię produkcyjną do lekkiej produkcji przemysłowej. Niezależnie od tego, który model wybierzesz, otrzymasz jeden potężny skaner, który wykona zadanie dwóch. Model Standard Range (SR) oferuje niezwykły zasięg, eliminując potrzebę zakupu oddzielnych skanerów o standardowym i rozszerzonym zasięgu. Model High Density (HD) skanuje standardowe kody kreskowe, a także maleńkie, gęste kody kreskowe powszechnie występujące na metkach jubilerskich, elektronice użytkowej i podzespołach elektronicznych - eliminując potrzebę zakupu oddzielnych skanerów specjalistycznych o standardowej i wysokiej gęstości. Do każdego modelu można dodać analizę prawa jazdy. Wynik? Niezwykły zestaw funkcji i niezwykła wartość.

Skaner kodów kreskowych Zebra DS4308 skanuje kody paskowe 1D, 2D i PDF417 drukowane na papierowych etykietach lub wyświetlane na urządzeniach mobilnych lub ekranach komputerów. Zapewnia rozdzielczość wymaganą do skanowania z większej odległości, wyraźnych zdjęć, wyraźnych podpisów i dokładniejszych danych OCR. Dzięki zakresowi dekodowania, który umożliwia użytkownikom skanowanie dowolnego typu kodu kreskowego z dowolną gęstością bliżej i dalej niż jakikolwiek inny skaner w tej klasie, skanowanie jest naprawdę proste - użytkownicy po prostu wskazują i strzelają. Zebra DS4308 zapewnia prawdziwą prostotę skanowania typu „wskaż i fotografuj”, eliminując konieczność wyrównywania kodu kreskowego.

Zbudowany, aby przetrwać upadek z wysokości 1.83m na beton, czytnik Zebra DS4308 zapewnia niezawodne działanie pomimo nieuniknionych codziennych wstrząsów, czy upadków.

Inteligentne kable z funkcją automatycznego wykrywania hosta automatycznie określają, który interfejs jest podłączony, eliminując potrzebę skanowania wielu kodów kreskowych konfiguracji. Skaner Zebra DS4308 obsługuje ponad 90 międzynarodowych klawiatur na całym świecie, co ułatwia konfigurację. Wyraźny i jasny punkt celowniczy ma zasięg i jasność potrzebne do skanowania na duże odległości - a także w trybie listy wyboru. Dzięki specjalnej długości fali LED i wbudowanemu oświetleniu, podczas skanowania kodu kreskowego emitowane światło jest miękkie i dyskretne, zapobiegając zmęczeniu oczu i poprawiając środowisko dla klientów i pracowników.

Usługa 123Scan i Scanner Management Service (SMS) współpracują ze sobą, zmniejszając czas i koszty zarządzania, automatyzując wstępną konfigurację i umożliwiając zdalne zarządzanie skanerami DS4308.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji