Wycofany z produkcji
Drukarka Zebra GC420t
 

Drukarka Zebra GC420t

Cena netto
OD 1 169,17 zł (+23% VAT = 1 438,07 zł)

269,82€ (+23% VAT = 331,88€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Zebra ZD420t

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra GC420t

Drukarka termotransferowa Zebra GC420t to kontynuacja popularnej serii TLP-2824, która oferuje swoim użytkownikom druk w technologii termotransferowej. Doskonała relacja pomiędzy ceną, jakością wykonania oraz dostępnymi funkcjami urządzenia, sprawiły, iż jest to jedna z najczęściej wybieranych drukarek biurkowych na rynku.

Model GC420t to drukarka, która sprawdzi się w wielu sektorach gospodarki – od służby zdrowia, przez handel, aż po transport. Pozwala ona na wydruk nie tylko kodów kreskowych, ale również grafik, figur geometrycznych, czy też samego tekstu. Co więcej kompaktowa obudowa, pozwalająca na umiejscowienie drukarki na małych przestrzeniach oraz trwałość i jakość wykonania zapewnią użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i niezawodności. Pomimo przystępnej ceny, obudowa Zebry GC420t posiada podwójne ścianki, a głowica drukująca wykonana jest w całości z metalu, dzięki czemu została zmniejszona liczba części zamiennych, a przestoje w pracy urządzenia zniwelowane.

Drukarka biurkowa GC420t posiada potężny 32-bitowy procesor gwarantujący szybki wydruk etykiet o niskim i średnim nakładzie oraz 8MB pamięci Flash, co daje użytkownikowi więcej miejsca na przechowywanie czcionek i elementów graficznych. Urządzenie korzysta z nośników o szerokości do 108mm (maks. długość do 990m) i pozwala na wydruk z prędkością do 102mm/s. Zebra GC420t obsługuje dwa języki programowania – EPL2 i ZPLII, co zapewnia łatwość w integracji urządzenia z innymi drukarkami marki Zebra. Dodatkowo, możliwość zamontowania odklejaka/dyspensera jeszcze bardziej zwiększa jej liczbę zastosowań w przedsiębiorstwie.

Charakterystyka drukarki Zebra GC420t:

- Rozdzielczość druku: 203dpi

- Rodzaj druku: Termotransferowy

- Maksymalna szerokość wydruku: 104mm

- Szybkość wydruku: Do 102mm/s

- Drukowane kody:

  • Kody liniowe: Code 39, Code 128 (A, B or C user selectable/Auto select), UCC/EAN-128, Code 93, Codabar, Interleaved 2 of 5, UPC-A, UPC-E,UPC-A with 2 and 5 add on, Plessey, POSTNET, German Post, Japanese Postnet
  • Kody dwuwymiarowe:PDF-417, Macro PDF-417, Maxi Code (Modes 2, 3, 4, 6), QR Code

- Interfejs: USB, RS232, LPT

- Dane techniczne: pamięć RAM: 8MB; pamięć Flash: 8MB Flash

- Opcje dodatkowe: kontrakt serwisowy, oprogramowanie Zebra Designer, dyspenser

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji