Wycofany z produkcji
Drukarka Zebra GX420d
 

Drukarka Zebra GX420d

Cena netto
OD 1 711,77 zł (+23% VAT = 2 105,48 zł)

395,30€ (+23% VAT = 486,22€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Zebra ZD621d
Dodatki
Komunikacja
Dane techniczne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra GX420d

Drukarka termiczna Zebra GX420D zapewnia najlepszą jakość przy największej szybkości i najlepszych funkcjach. Oferuje szeroką gamę opcji łączności, proste aktualizacje i integrację z językami programowania oraz obniżony całkowity koszt posiadania jako drukarki z certyfikatem Energy Star.

Bezpośredni druk termiczny oferowany przez drukarkę biurkową Zebra GX420d nie wykorzystuje taśmy termotransferowej, która tworzy obraz bezpośrednio na drukowanym materiale. Nośniki termiczne są bardziej wrażliwe na światło, ciepło i ścieranie, co skraca żywotność drukowanego materiału. Bezpośredni druk termiczny wykorzystuje poddane obróbce chemicznej, wrażliwe na ciepło nośniki, które czernieją, gdy przechodzą pod termiczną głowicą drukującą. Drukarki termiczne nie mają atramentu, tonera ani taśmy. Ich prosta konstrukcja sprawia, że są trwałe i łatwe w użyciu. Ponieważ nie ma taśmy, drukarki termiczne Zebra GX420d kosztują mniej w eksploatacji niż drukarki atramentowe, laserowe, udarowe i termotransferowe. Większość drukarek przenośnych i biurkowych korzysta z technologii termicznej.

Obrazy z nośników termicznych mogą z czasem blaknąć. Jeśli etykieta zostanie nadmiernie wystawiona na działanie ciepła, światła lub innych katalizatorów, materiał ściemni się i tekst lub kod kreskowy będą nieczytelne. Z tych powodów bezpośredni druk termiczny nie jest używany do zastosowań związanych z identyfikacją przez cały okres użytkowania. Czytelność bezpośrednich etykiet termicznych, opasek na rękę i pokwitowań różni się znacznie w zależności od warunków użytkowania, ale technologia zapewnia wystarczającą żywotność dla wielu typowych zastosowań drukowania kodów kreskowych, w tym etykiet wysyłkowych, identyfikacji pacjentów i gości, pokwitowań i drukowania biletów.

Aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom i rosnącym wymaganiom w zakresie urządzeń mobilnych, inteligentnych i połączonych z chmurą, Zebra stworzyła nową platformę oprogramowania do obsługi swoich urządzeń: środowisko Link-OS. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że ​​integracja, zarządzanie i konserwacja drukarek Zebra GX420d jest jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej - z dowolnego miejsca.

Środowisko Link-OS jest bardzo elastyczne, umożliwiając użytkownikom tworzenie nowych aplikacji współpracujących z drukarkami Zebra z urządzeń mobilnych znajdujących się w dowolnym miejscu na świecie. Użytkownicy mogą przeprowadzać aktualizacje, gromadzić dane i podejmować mądrzejsze wybory biznesowe na podstawie nowych, opartych na analizie danych.

Zebra GX420d obsługuje kodowanie klawiatury Microsoft Windows (i ANSI), Unicode UTF-8 i UTF 16 (format transformacji Unicode), XML, ASCII (7 i 8 bitów używane przez starsze programy i systemy), podstawowe jedno- i dwubajtowe kodowanie czcionek, JIS i Shift -JIS (japońskie standardy międzynarodowe), kodowanie szesnastkowe i niestandardowe mapowanie znaków (tworzenie tabel DAT, łączenie czcionek i ponowne mapowanie znaków).

Kompletny zestaw bezpłatnych aplikacji i sterowników do konfigurowania ustawień drukarki Zebra GX420d, projektowania i drukowania etykiet i pokwitowań, uzyskiwania informacji o stanie drukarki, importowania grafiki i czcionek, wysyłania poleceń programowania, aktualizowania oprogramowania sprzętowego i pobierania plików jest dostępny również dla Ciebie! Klonuj ustawienia drukarki i wysyłaj grafikę, pliki, czcionki i oprogramowanie sprzętowe (aktualizacje) do jednej lub kilku drukarek Zebra Ethernet i podłączonych lokalnie za pomocą ZebraNet Bridge.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji