Następcą tego modelu jest: Terminal Zebra MC9300 Premium

Terminal Zebra MC92N0 Premium

Cena netto
OD 8 165,48 zł (+23% VAT = 10 043,55 zł)

1 740,63€ (+23% VAT = 2 140,98€)

Dostęna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra MC92N0 Premium

Zebra MC92N0 Premium to zaawansowany terminal kodów kreskowych, wykorzystujący nowoczesne technologie oraz rozwiązania. Urządzenie MC92N0 Premium zostało stworzone w oparciu o sprawdzone rozwiązania z poprzednich modeli – wersji MC9000. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i specjalistycznym rozwiązaniom - model MC92N0 Premium jest użytkowany przez setki tysięcy pracowników firm na całym świecie. Przeznaczony jest do intensywnej pracy w przemyśle i logistyce.

Komputer mobilny MC92N0 wersja Premium od firmy Zebra znajdzie zastosowanie w najtrudniejszych warunkach przemysłowych i atmosferycznych. Zaufały mu firmy magazynowe, produkcyjne, dystrybucyjne, lotniska (do monitorowania bagaży) a nawet bazy wojskowe, które wykorzystują urządzenie do utrzymywania stanu technicznego broni i pojazdów na najwyższym poziomie.

Wysoka norma szczelności (IP64), odporność na upadki aż do 1.8m i szeroki zakres temperaturowy sprawia, że terminal Zebra MC92N0 Premium może być wykorzystywany do pracy w każdych warunkach pogodowychModel MC92N0 posiada sprawdzony system operacyjny, siedem modułów skanujących, sześć wymiennych rodzajów klawiatury oraz żyroskop.

Dzięki podobieństwu do poprzednich modeli z serii Zebra MC9000, terminal MC92N0 Premium jest kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami wykorzystywanymi do obsługi starej floty urządzeń. 

Szczegółowe cechy terminalu Zebra MC92N0 Premium:

- Rodzaj skanera: Imager 2D lub Laser 1D

- Klawiatura: Alfanumeryczna (53 klawisze), numeryczna (28 klawiszy)

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 3.7”

- Funkcje: Żyroskop

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth

- System operacyjny: Windows Embedded Compact 7

- Dane techniczne: Procesor 1GHz, pamięć RAM 1GB, pamięć Flash 2GB

- Bateria: 2600Ah

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy

- Szeroka gama akcesoriów pasująca do całej serii MC9000.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji