Wycofany z produkcji
Ścienny punkt dostępowy Extreme Networks TW-522
 

Ścienny punkt dostępowy Extreme Networks TW-522

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Punkt dostępowy Extreme Networks TW-522

Potrzebują Państwo zapewnić dostęp do sieci Wi-Fi w każdym pomieszczeniu w ramach dużego środowiska kampusowego, ale koszty związane z instalacją sieci WLAN w pokojach hotelowych, domach opieki czy akademikach są zbyt wysokie. Od teraz, dzięki punktom dostępowym TW-522 mogą Państwo zaoferować swoim użytkownikom dostęp do bardzo szybkiej sieci Wi-Fi, nawet w dużych środowiskach kampusowych - szybko, łatwo i opłacalnie. Stanowiąc integralny element systemu Extreme Networks T5, punkt dostępowy TW-522 zapewnia wysoce wydajną sieć Wi-Fi w oparciu o istniejącą w pomieszczeniu linię telefoniczną - nie jest wymagane okablowanie kat. 5. Dzięki technologii 802.11ac możliwe jest uzyskanie maksymalnej szybkości i pasma dla wsparcia wszystkich użytkowników i ich różnorodnych urządzeń mobilnych. Co więcej, instalacja urządzenia zajmuje kilka minut, nad istniejącym ściennym gniazdkiem telekomunikacyjnym. Punkty dostępowe TW-522 to najprostszy sposób zapewnienia bardzo szybkiej łączności Wi-Fi w czasie zaledwie kilku minut - przy minimalnych kosztach.

Punkt dostępowy Extreme Networks TW-522 wykorzystuje standard VDSL2 i działa w połączeniu z przełącznikiem Extreme TS524. Opatentowana technologia Line Power over VDSL zapewnia doskonałej jakości sieć Wi-Fi przy wykorzystaniu istniejącego w pomieszczeniu okablowania telefonicznego.

Obserwujemy nie tylko istotnie zwiększone zastosowanie różnych urządzeń mobilnych, ale również coraz większą liczbę urządzeń przypadających na jednego użytkownika - często goście hotelowi posiadają ze sobą smartfona, tablet oraz laptop. Niezależnie od tego ile urządzeń musi obsługiwać Wasza sieć, dzięki punktom dostępowym TW-522 jest zawsze w gotowości. Dzięki dwóm modułom radiowym możliwa jest jednoczesna obsługa urządzeń mobilnych korzystających z pasma 2.4GHz i 5GHz. Moduł radiowy 802.11ac zwiększa pojemność sieci bezprzewodowej i pozwala obsługiwać 4-krotnie więcej urządzeń mobilnych niż w przypadku starszych rozwiązań.

Punkt dostępowy TW-522 nie rzuca się w oczy, został tak zaprojektowany by zakryć naścienne gniazdko telefoniczne. Instalacja jest szybka i prosta. Wystarczy śrubokręt, nie ma potrzeby stosowania specjalistycznych narzędzi czy okablowania kat. 5. Po instalacji, punkt dostępowy TW-522 jest zasilany, obsługiwany i monitorowany przez przełącznik TS-524 PowerBroadband zlokalizowany w centralnej szafie kablowej. Dla potrzeb integracji w ramach dużej zarządzanej sieci, z różnego rodzaju punktami dostępowymi, przełącznik TS-524 może być zarządzany z poziomu centrum NOC (Network Operations Center) poprzez kontrolery ExtremeWireless WiNG NX7500, NX9600 lub VX9000. W obu przypadkach, komunikacja radiowa jest stale monitorowana i optymalizowana pod kątem jak najlepszej wydajności - nie ma potrzeby planowania działań utrzymaniowych, aktualizacji czy wyłączeń dla poszczególnych pomieszczeń.

Montowany na ścianie punkt dostępowy to w pełni niezależne urządzenie, wyposażone w podwójne zatrzaski oraz cechujące się brakiem widocznego okablowania. Istnieje nawet możliwość zdalnego wyłączenia diod LED, aby urządzenie jeszcze mniej rzucało się w oczy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

AKCESORIA

KONTRAKTY

PORADNIKI

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji