Wycofany z produkcji
Drukarka Zebra ZD410 dla sektora ochrony zdrowia
 

Drukarka Zebra ZD410 dla sektora ochrony zdrowia

Cena netto
OD 1 780,25 zł (+23% VAT = 2 189,70 zł)

418,61€ (+23% VAT = 514,88€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Parametry druku
Parametry wydruku
Komunikacja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra ZD410-hc

Szpitale i kliniki muszą drukować etykiety o wysokiej rozdzielczości na różnorodne przedmioty, od dokumentacji pacjentów i opasek na rękę pacjentów po recepty na leki i małe fiolki z próbkami. Aby zwiększyć produktywność i zapewnić dokładność, im bliżej miejsca zadania można wydrukować etykietę, tym lepiej. Ale stacje pielęgniarek, apteki i laboratoria są często ubogie w przestrzeń. Teraz drukarka Zebra ZD410-HC ułatwia drukowanie w wysokiej rozdzielczości dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Zaprojektowana dla służby zdrowia, ZD410-hc jest gotowa do ciągłej dezynfekcji i oferuje zasilacz zgodny z wymaganiami medycznymi. Mniejsza niż bochenek chleba, ta ultrakompaktowa drukarka z łatwością mieści się na biurku lub półce o ograniczonej przestrzeni - można ją nawet zamontować na ścianie. Dzięki opcjonalnemu drukowaniu w rozdzielczości 300dpi najmniejsze etykiety są wyraźne i czytelne. Ta superszybka drukarka jest łatwa do wdrożenia i łatwa w użyciu. Usługa Zebra OneCare maksymalizuje dostępność i produktywność drukarek Zebra ZD410-HC, dzięki niezrównanemu wsparciu producenta, które obejmuje wszystko - od zużytych głowic drukujących po normalną eksploatację. Zebra ZD410-hc – drukarka, która „pasuje wszędzie”, która zapewnia wysokiej jakości drukowanie etykiet dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. 

Zebra ZD410 HC to najmniejsza drukarka w swojej klasie, z łatwością mieszcząca się na najbardziej ograniczonym przestrzennie biurku lub półce - można ją nawet zamontować na ścianie.

Tworzywa sztuczne przystosowane do dezynfekcji i uszczelniony interfejs przycisków sprawiają, że drukarka biurkowa Zebra ZD410-HC jest łatwa do czyszczenia i dezynfekcji, pomagając zapobiegać rozprzestrzenianiu się zarazków w szpitalach i klinikach. Zasilacz jest zgodny z normą IE C 60601-1 do użytku w placówkach opieki zdrowotnej.

Ruchomy czujnik nośnika zapewnia więcej opcji nośników, w tym nośniki z czarnymi znacznikami poza środkiem, wyciętymi nacięciami lub wieloma etykietami na całej szerokości. 

Dzięki praktycznie każdej nowoczesnej opcji łączności, drukarka dla służby zdrowia Zebra ZD410-HC pasuje do Twojego środowiska technologicznego teraz i w przyszłości. Wybierz USB, port szeregowy z automatycznym wykrywaniem lub Ethernet 10/100, a także najnowsze opcje łączności bezprzewodowej: Wi-Fi 802.11ac i Bluetooth 4.1. Zebra ZD410 HC obsługuje jednoczesną łączność Wi-Fi i Ethernet. 

Jeśli będziesz potrzebować nowych opcji komunikacji lub obsługi mediów w przyszłości, nie ma problemu. Dodaj łączność szeregową lub Ethernet, a także dyspenser i obcinak bezpośrednio na miejscu - bez wyłączania Zebra ZD410 HC z eksploatacji. Wynik? Maksymalna funkcjonalność i czas pracy. 

Ponieważ drukarka biurkowa Zebra ZD410-HC jest wstecznie kompatybilna z istniejącymi aplikacjami, formatami i językami drukarki, możesz łatwo zaktualizować starzejącą się Zebrę LP 2824 Plus - wystarczy podłączyć ZD410-HC i gotowe. Zebra ZD410-HC obsługuje języki drukarek ZPL i EPL oraz wiele innych, ułatwiając wymianę konkurencyjnych drukarek. 

Pięć ikon stanu - stan, pauza, dane, materiały eksploatacyjne i sieć - zapewniają informacje potrzebne do utrzymania sprawności i dostępności Zebra ZD410-HC. Na pierwszy rzut oka użytkownicy mogą sprawdzić, czy należy uzupełnić nośnik, czy połączenie sieciowe jest przerwane i nie tylko. 

Drukarka Zebra ZD410-HC obsługuje Link-OS, wyjątkową platformę oprogramowania, która ułatwia integrację, zarządzanie i konserwację drukarek z dowolnego miejsca. Dzięki temu innowacyjnemu, wysoce elastycznemu rozwiązaniu możesz zarządzać jedną drukarką, grupą określonych drukarek lub wszystkimi drukarkami w dowolnym miejscu na świecie za pośrednictwem chmury. Szybkie dotknięcie urządzenia mobilnego z obsługą NFC na ZD410-HC zapewnia dostęp do obszernej bazy wiedzy Zebry zawierającej informacje, które pomagają szybko rozwiązywać codzienne problemy z drukarką.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji