Wycofany z produkcji
Drukarka Zebra ZT220
 

Drukarka Zebra ZT220

Cena netto
OD 2 506,08 zł (+23% VAT = 3 082,47 zł)

578,36€ (+23% VAT = 711,38€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Zebra ZT111
Parametry druku
Parametry wydruku
Dodatki
Komunikacja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra ZT220

Bazując na opiniach klientów i wiodących trendów w branży drukarek kodów kreskowych, firma Zebra stworzyła serię drukarek ZT200, charakteryzującą się elegancką, kompaktową konstrukcją, łatwością w konfiguracji i serwisowaniu, a także intuicyjnym sposobem użytkowania. Modele ZT220 i ZT230 z łatwością zastąpią poprzednie drukarki przemysłowe Zebra, takie jak Stripe czy S4M, a zgodność wsteczna sprawi, iż wprowadzenie do firmy nowej floty urządzeń może odbyć się bez generowania długich przestojów.

Zebra ZT220 to jedna z najbardziej popularnych i ekonomicznych drukarek marki Zebra, wyposażona w wytrzymałą, polimerową obudowę oraz prosty panel sterowania zawierający trzy jednofunkcyjne przyciski oraz wyświetlacz LCD. Elegancka i kompaktowa budowa urządzenia, pozwala na oszczędność miejsca, a promień otwarcia drzwiczek obudowy wynoszący 10cm, sprawi, iż drukarka może zostać umiejscowiona w wąskich lokalizacjach, w których do tej pory mieściły się tylko małe, biurkowe drukarki. Zastosowanie uchylno-składanej pokrywy pozwoliło na zmniejszenie wysokości drukarki, która bez problemu zmieści się pod półką, lub pod innym elementem.

Model ZT220 został zaprojektowany z myślą o prostocie użytkowania i serwisowania – od teraz użytkownik może sam wymienić wałek dociskowy, czy głowicę drukującą bez użycia specjalistycznych narzędzi, co niesamowicie ułatwia konserwację urządzenia. Ponadto, możliwość ładowania materiałów eksploatacyjnych z boku drukarki, umożliwia szybsze i prostsze wkładanie nośników i taśm barwiących, co w połączeniu z kolorowymi oznaczeniami ścieżek montażu, sprawi, iż użytkownik wie co ma zrobić i jak bez korzystania z instrukcji obsługi. Dodatkowo, Zebra ZT220 jest w stanie pomieścić taśmę o długości 300m, co zapewni ciągłość pracy przez długi czas.

Charakterystyka drukarki Zebra ZT220:

- Rozdzielczość druku: 203dpi/300dpi

- Rodzaj druku: Termiczny/Termotransferowy

- Maksymalna szerokość wydruku: 104mm

- Szybkość wydruku: Do 152mm/s

- Drukowane kody:

  • Kody liniowe:Code 11, Code 39, Code 93, Code 128 with subsets A/B/C and UCC Case Codes, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC and EAN with 2 or 5 digit extensions, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar, Planet Code
  • Kody dwuwymiarowe:Aztec, Codablock, PDF417, Code 49, Data Matrix, MaxiCode, QR Code, MicroPDF417, TLC 39, RSS-14 (and composite)

- Interfejs: USB, RS232, Ethernet

- Dane techniczne: pamięć RAM: 128MB; pamięć Flash: 128MB Flash

- Opcje dodatkowe: kontrakt serwisowy, oprogramowanie Zebra Designer, obcinak, podajnik etykiet.

Kompaktowość i wydajność – tym właśnie jest drukarka Zebra ZT220.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji