Wycofany z produkcji
Czytnik RFID Datalogic DLR-BT001
 

Czytnik RFID Datalogic DLR-BT001

Cena netto
OD 1 685,96 zł (+23% VAT = 2 073,73 zł)

396,44€ (+23% VAT = 487,62€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Czytnik RFID Datalogic DLR-BT001

Datalogic DLR-BT001 to kieszonkowy czytnik RFID do zastosowań mobilnych. Odczytuje etykiety UHF, tagi i transpondery z odległości do 90cm. Zachwyca również wysoką wydajnością i długą żywotnością baterii. Oszczędza to cenny czas podczas inwentaryzacji, na przykład podczas kontroli serwisowych lub zarządzania produktami w terenie.

Kompaktowy czytnik Datalogic DLR-BT001 bez wysiłku przesyła dane przez Bluetooth do wybranego urządzenia końcowego - tabletu, smartfona lub laptopa. Jest też wariant dedykowany dla iPhone'ów i iPadów. W ten sposób możesz cieszyć się pełną elastycznością i niezależnością poza biurem. W przypadku, gdy czytnik jest poza jego zasięgiem, Datalogic DLR-BT001 zapisuje odczytane dane wewnętrznie w swojej pamięci 48kB i automatycznie przesyła je po ponownym nawiązaniu połączenia z hostem. Dzięki w pełni naładowanej baterii lekki czytnik RFID Datalogic DLR-BT001 może działać do 12 godzin lub 40 000 skanów. Przerwy w pracy związane z ładowaniem są ograniczone do minimum.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji