Wycofany z produkcji
Skaner Datalogic Gryphon GFE4400
 
Producent nie wyznaczył następcy

Skaner Datalogic Gryphon GFE4400

Cena netto
OD 969,64 zł (+23% VAT = 1 192,66 zł)

206,76€ (+23% VAT = 254,31€)

Dostęna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Komunikacja
Wymiary
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic Gryphon GFE4400

Dzięki wbudowanemu skanerowi Gryphon GFS4400, Datalogic oferuje wersję 2D kompaktowych modułów skanujących. Niezwykłe możliwości skanowania są oparte na silniku czytnika GD4400 i zapewniają najwyższą wydajność, szczególnie w małych przestrzeniach. Począwszy od odległości skanowania 2.5cm, skaner Datalogic Gryphon GFE4400 odczytuje bez problemu nawet bardzo małe kody kreskowe - niezawodnie odczytuje również kody kreskowe z wyświetlaczy i monitorów. Otwiera to zupełnie nowe spektrum, od marketingu mobilnego po aplikacje biletowe na imprezach, w parkach rozrywki itp.. 

Dzięki wyjątkowo kompaktowej obudowie, czytnik kodów kreskowych Datalogic Gryphon GFE4400 idealnie nadaje się do montażu w terminalach kioskowych i do zastosowań w produkcji, magazynach lub centrach logistycznych. Obudowa posiada certyfikat IP54 i jest odporna na kurz, wodę rozpryskową oraz liczne środki czyszczące i dezynfekujące. Wybierz pomiędzy połączeniem USB a RS-232. Opatentowane potwierdzenie skanu Green Spot, dźwięk potwierdzenia, celownik i ręczny spust sprawiają, że skanowanie jest łatwe, szybkie i wysoce ergonomiczne. Wydajny silnik skanujący jest również dostępny jako wersja OEM bez obudowy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji