Wycofany z produkcji
Terminal Datalogic Joya Touch Basic
 

Terminal Datalogic Joya Touch Basic

Cena netto
OD 3 190,15 zł (+23% VAT = 3 923,88 zł)

743,47€ (+23% VAT = 914,47€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Datalogic Joya Touch Basic

Wielofunkcyjne urządzenie Datalogic Joya Touch Basic pozwala aplikacjom konsumenckim, takim jak Self-Shopping, Queue Busting i Gift Registry, znajdować się na tym samym urządzeniu, co aplikacje operacyjne, takie jak uzupełnianie półek, kontrola zapasów, obniżki cen, sprawdzanie cen i inne. 

Dzięki dwóm dostępnym formatom (ręcznym i pistoletowym) sprzedawcy detaliczni mogą wdrażać konfiguracje urządzeń pasujące do ich zastosowań. Zmiana z jednej formy na drugą jest szybka i łatwa. 

Terminal mobilny Datalogic Joya Touch Basic jest wyposażone w kilka innowacyjnych funkcji, takich jak pierwsza w branży technologia bezprzewodowego ładowania, która eliminuje konieczność konserwacji i czyszczenia styków urządzenia i podstawek, tryb szybkiego ładowania oraz technologia Datalogic SoftSpot, zapewniająca łatwy w użyciu miękki spust. 

Datalogic Joya Touch Basic obsługuje sygnały nawigacyjne dla hiperlokalizowanej treści, promocji i wykrywania lokalizacji. To wyjątkowe urządzenie przenośne może łączyć szeroką gamę bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki i inne urządzenia korzystające z profilu szeregowego. 

Kolektor Joya Touch Basic może zostać spersonalizowany przez użytkownika na kilka sposobów: poprzez zmianę koloru górnej obudowy i pokrywy baterii lub nawet zmianę przedniego logo. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia spersonalizowanych ochraniaczy ekranu z firmowymi kolorami i motywami lub sprzedaży jako reklama sponsorowana przez producentów dóbr konsumpcyjnych.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji