Wycofany z produkcji
Skaner Datalogic Magellan 1100i
 

Skaner Datalogic Magellan 1100i

Cena netto
OD 680,62 zł (+23% VAT = 837,17 zł)

157,13€ (+23% VAT = 193,27€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Datalogic Magellan 1100i

Prezentacyjny czytnik Datalogic Magellan 1100i to kompaktowe rozwiązanie o niewielkich wymiarach, zaprojektowane z myślą o małych stanowiskach kasowych, gdzie przestrzeń jest mocno ograniczona. Magellan 1100i może zostać zamocowany zarówno do podłoża, jak i bezpośrednio na ladzie. Jego ruchoma podstawa pozwoli na odpowiednie dostosowanie skanera do warunków pracy.

Skaner Magellan 1100i został wyposażony w inteligentną technologię Illumix, która pozwala na odczyt kodów kreskowych z ekranów telefonów komórkowych, PDA, czy monitorów komputerowych, dzięki czemu znajdzie swoje zastosowanie m.in. w sprzedaży biletów lotniczych (kod biletu przesyłany jest użytkownikowi na telefon, a następnie odczytywany z ekranu komórki lub tabletu). Możliwość posiadania przycisku typu trigger, sprawi, iż użytkownik może precyzyjnie nakierować wiązkę skanującą na dany kod i bez problemu go odczytać, otrzymując potwierdzenie skanu w postaci sygnalizacji Green Spot pojawiającej się bezpośrednio na kodzie. Silnik skanujący zastosowany w czytniku Magellan 1100i to imager, który w zależności od wersji, pozwoli na odczyt kodów 1D, lub 1D i 2D.

Czytnik Magellan 1100i jest wyjątkowo odporny na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne, a szczelna konstrukcja urządzenia oraz norma odporności na poziomie IP52 zabezpieczy skaner przed szkodliwym działaniem wody i innych płynów.

Szczegółowe cechy produktu:

- Skaner: Imager 1D lub Imager 2D

- Zasięg odczytu: do 18cm

- Odczytywane kody:

  • Kody liniowe: wszystkie standardowe kody jednowymiarowe wraz z GS1 Databar™
  • Kody dwuwymiarowe: Aztec Code, Data Matrix, MaxiCode, QR Code, Stacked Codes, MicroPDF417, PDF417

- Interfejs: USB, RS232, KBW

- Opcje dodatkowe: kontrakt serwisowy

Zainwestuj w kompaktowość!

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji