Wycofany z produkcji
Skaner Datalogic Magellan 3200VSi
 

Skaner Datalogic Magellan 3200VSi

Cena netto
OD 1 139,82 zł (+23% VAT = 1 401,98 zł)

263,22€ (+23% VAT = 323,76€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Datalogic Magellan 3410VSi

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic Magellan 3200VSi

Skaner na ladę Datalogic Magellan 3200VSi całkowicie na nowo definiuje skanowanie kodów kreskowych przy kasie: jako profesjonalny imager do kodów 2D i GS1, zapewnia niesamowite rezultaty podczas skanowania kodów kreskowych trudnych do odczytania, zniszczonych lub słabo wydrukowanych - z szybkością, którą mogą się pochwalić tylko skanery laserowe. Inteligentna technologia oświetlenia Illumix zapewnia maksymalną produktywność i ergonomię obsługi, odczytując informacje nawet z telefonów komórkowych, PDA i monitorów komputerowych.

Ze względu na zaawansowaną technologię przetwarzania obrazu większość funkcji skanera Datalogic Magellan 3200VSi jest opartych na oprogramowaniu, co ułatwia zarządzanie i konfigurację przy użyciu różnorodnych narzędzi. Kolejna zaleta: szybki imager nie ma ruchomych elementów, modułów laserowych ani obracających się silników, co gwarantuje szczególnie długotrwałą i prostą obsługę przez wiele lat. Zarówno gniazdo microSD, jak i różne interfejsy (IBM, USB, RS-232, powered-USB) są w standardzie. Platforma EASEOFCARE, która jest dostępna wraz z kontraktami serwisowymi, zapewnia maksymalną produktywność i zwrot z inwestycji.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji