Wycofany z produkcji
Skaner Datalogic Magellan 3300HSi
 

Skaner Datalogic Magellan 3300HSi

Cena netto
OD 1 234,09 zł (+23% VAT = 1 517,94 zł)

290,18€ (+23% VAT = 356,93€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic Magellan 3300HSi

Czytnik Datalogic Magellan 3300HSi jest specjalnie zaprojektowany dla wymagającego środowiska handlu detalicznego i spełnia wszystkie oczekiwania potężnego wbudowanego skanera. Jako skaner nablatowy, Datalogic Magellan 3300HSi jest wyposażony w rewolucyjną technologię obrazowania do procesu skanowania w obszarach POS o dużym natężeniu ruchu.

Wielokierunkowe skanowanie na minimalnej przestrzeni, z szybkością skanera laserowego i wydajnością kamery to najpotężniejsze argumenty czytnika Magellan 3300HSi. Przechwytuje wszystkie standardowe kody 1D i GS1, niektóre konfiguracje są w stanie odczytywać również kody 2D. Dzięki technologii obrazowania nie wymaga ruchomych elementów skanera laserowego, co pomaga ograniczyć uszkodzenia i awarie do minimum. Dostosowanie oprogramowania jest dziecinnie proste, dzięki interfejsowi USB i zintegrowanemu czytnikowi kart microSD - po prostu podłączasz dodatkowy ręczny skaner przez RS-232. Kompaktowa obudowa ze stali nierdzewnej jest niezwykle wytrzymała, dzięki czemu skaner kodów kreskowych Datalogic Magellan 3300HSi zapewnia elastyczną instalację i spełnia swoje zawodowe obowiązki przez wiele lat. Pomocne funkcje obejmują zieloną diodę LED, która sygnalizuje pomyślne skanowanie, a także tryb czuwania na dłuższe okresy bezczynności. Dzięki przechwytywaniu obrazu, czytnik kodów kreskowych Datalogic Magellan 3300HSi zapewnia maksymalną produktywność i ergonomię obsługi.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji