Wycofany z produkcji
Skaner Datalogic Magellan 9300i
 

Skaner Datalogic Magellan 9300i

Cena netto
OD 2 822,92 zł (+23% VAT = 3 472,19 zł)

651,90€ (+23% VAT = 801,84€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic Magellan 9300i

Wbudowany skaner Datalogic Magellan 9300i urzeka swoją sprawdzoną koncepcją obudowy i wydajną technologią obrazowania 2D dla kodów kreskowych 1D i 2D. Dzięki temu szybko i niezawodnie skanuje produkt ze wszystkich płaszczyzn, zapewniając wysoką przepustowość przy kasie. Jego kształt będzie przypominał tradycyjny skaner nablatowy, z okienkiem poziomym i pionowym. Występuje w trzech różnych wariantach długości, oferując kompatybilność z istniejącymi obszarami POS i technologiami skanowania oraz atrakcyjny stosunek ceny do wydajności. Datalogic jest tak pewny ekstremalnej wytrzymałości swojego unikalnego, zintegrowanego szkła przezroczystego, że daje pierwszemu właścicielowi dożywotnią gwarancję.

Dzięki opcjonalnemu „Skanerowi obsługi klienta (CSS)” klienci samodzielnie skanują kody rabatowe z papierowych kuponów, a nawet z wyświetlaczy smartfonów. Obsługuje to kampanie e-commerce i znacznie skraca ogólny czas przetwarzania. Skaner ladowy Datalogic Magellan 9300i jest wyposażony w wiele przydatnych funkcji - Wavelink Avalanche, JavaPOS, OPOS i inne narzędzia do zarządzania, dzięki którym użytkownicy uzyskują dostęp do statystyk, informacji o skanerze i raportów o stanie pracy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji