Wycofany z produkcji
Skaner Datalogic PowerScan PD9300
 

Skaner Datalogic PowerScan PD9300

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Datalogic PowerScan PD9531

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic PowerScan PD9300

Czytnik kodów kreskowych Datalogic PowerScan PD9300 łączy wysoką wydajność ze zwykłą wytrzymałością znakomitego skanera przemysłowego PowerScan. Główne cele rozwoju - ergonomia i trwałość - zostały z powodzeniem wdrożone w najważniejszych właściwościach skanerów kodów kreskowych. Łatwość obsługi i produktywność zapewnia ergonomiczny uchwyt, wyważona waga oraz kilka dobrze wyczuwalnych sygnałów znanych z PowerScan pomagają w codziennym użytkowaniu. W przypadku czytnika Datalogic PowerScan PD9300 dużą wagę przywiązywano do wydajności i jakości: skanery z łatwością identyfikują wszystkie popularne jednowymiarowe kody kreskowe. Zaawansowana architektura procesora, oparta na szybkim mikroprocesorze, zapewnia szybkie skanowanie, nawet w przypadku źle wydrukowanych lub uszkodzonych kodów kreskowych.

Wszystkie wersje modelu PowerScan PD9300 są wyposażone w wyraźnie słyszalny sygnał dźwiękowy, jasne diody LED (szczególnie w obszarach o wysokim poziomie hałasu) oraz opatentowany „Green Spot”, który ułatwia odczytywanie kodów kreskowych. Ze względu na swoją wytrzymałość, skaner Datalogic PowerScan PD9300 jest w stanie przetrwać nawet w najtrudniejszych warunkach przemysłowych: dzięki amortyzującym wspornikom wszystkich elementów optycznych i specjalnie ukształtowanej obudowie bez problemu wytrzymuje upadek z wysokości do dwóch metrów na beton.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji