Skaner Datalogic QuickScan I QBT2101

Cena netto
OD 584,12 zł (+23% VAT = 718,47 zł)

134,82€ (+23% VAT = 165,83€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic QuickScan I QBT2101

Datalogic QuickScan QBT2101 jest niemal identyczny z modelem QBT2131, ale dodatkowo wyposażono go w kabel micro USB zamiast stacji bazowej. Dzięki temu możesz zamówić urządzenie dokładnie według swoich potrzeb. Podobnie jak QBT2131, czytnik kodów kreskowych Datalogic QuickScan QBT2101 wyróżnia się długą linią skanowania i szczególnie szerokim polem widzenia, umożliwiającym skanowanie długich kodów kreskowych z niewielkiej odległości. Korzystaj z niedrogiego, uniwersalnego skanera kodów kreskowych przy kasie, do zadań związanych z inwentaryzacją lub w innych obszarach sektora usług, aby usprawnić przepływ pracy.

Ręczny czytnik kodów kreskowych Datalogic QuickScan QBT2101 jest wyposażony w zaawansowany skaner liniowy, który odczytuje kody kreskowe 1D i nadaje się do bardzo długich kodów kreskowych. Jego Bluetooth 3.0 Class 2 zapewnia operatorowi swobodę poruszania się, a jeśli nie ma połączenia z hostem, ponad 500 kodów kreskowych może być wewnętrznie przechowywanych i przesyłanych później do systemu hosta. Skaner kodów kreskowych Datalogic QBT2101 jest wygodny w użyciu, dzięki ergonomicznemu kształtowi i prostocie „wyceluj i fotografuj”. Technologia „Green Spot” firmy Datalogic zapewnia wyraźną informację zwrotną o dobrym odczycie. Przystępny cenowo liniowy czytnik kodów kreskowych jest zgodny ze standardami klasy ochrony IP42.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji