Skaner Datalogic QuickScan I QBT2131

Cena netto
OD 804,82 zł (+23% VAT = 989,93 zł)

185,72€ (+23% VAT = 228,44€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic QuickScan I QBT2131

Nawet dzisiaj wiele sektorów nadal obsługuje kody kreskowe 1D. Datalogic przedstawia dalszy rozwój konwencjonalnego skanera laserowego z liniowym imager'em, czytnik Datalogic QuickScan QBT2131, który bardzo szybko rejestruje wszystkie popularne kody kreskowe 1D i jest szczególnie niezawodny, ponieważ nie zawiera żadnych ruchomych części.

Skaner kodów kreskowych Datalogic QBT2131 oferuje zarówno szerszą linię skanowania, jak i szerszy kąt skanowania. Upraszcza to obsługę i skanowanie dłuższych kodów kreskowych, ponieważ odległość skanowania nie zwiększa się. Dzięki transmisji Bluetooth użytkownicy mogą swobodnie poruszać się w promieniu do 25m od stacji bazowej. W przypadku utraty połączenia ze stacją skaner Datalogic QuickScan QBT2131 po prostu zapisuje około 500 kodów kreskowych poza swoim zasięgiem. Dzięki Bluetooth HID skaner obsługuje również połączenia z urządzeniami z systemem operacyjnym Android i iOS. Baterię o pojemności 1400mAh można ładować bezpośrednio w skanerze za pomocą kabla micro-USB, co zapewnia nieprzerwane dalsze użytkowanie. Do integracji dostępne są interfejsy KBW / IBM / RS-232 i USB.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji