Skaner Datalogic QuickScan QBT2430

Cena netto
OD 1 417,02 zł (+23% VAT = 1 742,93 zł)

326,99€ (+23% VAT = 402,20€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic QuickScan QBT2430

Skaner Datalogic Quickscan QBT2430 ze zintegrowaną technologią Bluetooth zapewnia wysoką mobilność. Czytnik kodów kreskowych QuickScan QBT2430 można na stałe zatrzasnąć w kołysce, co czyni go idealnym rozwiązaniem do montażu na wózkach. Dzięki nowemu systemowi celowniczemu zapewnia łatwą obsługę i niezawodne rejestrowanie danych. Co więcej, Datalogic Quickscan QBT2430 jest dostępny w bardzo rozsądnej cenie.

Czytnik ręczny Datalogic Quickscan QBT2430 wyróżnia się inteligentnym systemem celowania: dwa wyraźnie widoczne trójkąty LED ułatwiają celowanie w kod kreskowy, a po udanym odczycie opatentowana przez Datalogic technologia „Green Spot” daje wiarygodne potwierdzenie. Bluetooth 3.0 Class 2 oferuje zasięg radiowy do 25 metrów, dając operatorowi możliwość swobodnego poruszania się. Zintegrowana funkcja Batch umożliwia przechowywanie ponad 500 kodów kreskowych.

Zaawansowany imager 2D zapewnia wysokiej jakości skanowanie etykiet papierowych, urządzeń mobilnych, kart lojalnościowych itp. Przechwycone dane można przesłać do hosta za pośrednictwem stacji bazowej lub dowolnego gadżetu kompatybilnego z Bluetooth. Poprzez profil HID możliwe jest podłączenie Datalogic Quickscan QBT2430 do dowolnego urządzenia z systemem operacyjnym Apple lub Android.

Mocna bateria idealnie nadaje się do zastosowań wymagających intensywnego skanowania. Jest wymienna, a nowy pakiet baterii zawiera również nowe styki ładowania, dzięki czemu te raczej wrażliwe elementy można wymieniać razem z akumulatorem, aby zapewnić jak najdłuższą żywotność. Umieść czytnik Datalogic Quickscan QBT2400 w stacji bazowej w celu naładowania lub naładuj go przez kabel micro-USB.

Bezprzewodowy skaner Datalogic Quickscan QBT2400 to wszechstronny i niezawodny skaner kodów kreskowych o wygodnej ergonomicznej konstrukcji dostępny w atrakcyjnej cenie.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji