Skaner Datalogic QuickScan QM2430

Cena netto
OD 1 310,53 zł (+23% VAT = 1 611,95 zł)

283,60€ (+23% VAT = 348,83€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic QuickScan QM2430

Skaner kodów kreskowych Datalogic QuickScan QM2430 szybko, bezpiecznie i niezawodnie rejestruje drukowane i cyfrowe kody kreskowe 1D i 2D. Dzięki temu, czytnik QuickScan QM2430 doskonale nadaje się do POS, towarów przychodzących, zarządzania zapasami, administracji, usług pocztowych i aplikacji marketingu mobilnego w handlu detalicznym.

Duży zasięg radiowy czytnik QuickScan QM2430 wynosi do 25m, a dzięki opracowanej przez Datalogic wersji komunikacji wąskopasmowej nie ma zakłóceń w infrastrukturze Wi-Fi o częstotliwości 433 MHz.

Wysokowydajne akumulatory litowo-jonowe zapewniają długi czas pracy. Baterię można łatwo wymienić. Dzięki zintegrowanemu portowi micro USB dostępna jest alternatywna metoda ładowania, dzięki czemu ładowanie stacji w czystej postaci nie jest konieczne.

Opatentowane przez Datalogic potwierdzenie dobrego skanu Green Spot daje użytkownikowi wyraźną informację zwrotną po każdym udanym skanie. Ciemnoczerwone podświetlenie skanera Datalogic QuickScan QM2430 nie męczy oczu. Dwa mocno kontrastujące niebieskie trójkąty wyraźnie określają obszar docelowy, dzięki czemu praca z listami jest bardziej precyzyjna.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji