Skaner Datalogic QuickScan I QD2430

Cena netto
OD 615,71 zł (+23% VAT = 757,32 zł)

141,56€ (+23% VAT = 174,12€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic QuickScan I QD2430

Agresywna wydajność odczytu za niską cenę - to ważne w przypadku zakupu skanera kodów kreskowych. Datalogic QuickScan QD2430 to ręczny skaner powierzchniowy, który szybko i dookólnie odczytuje prawie wszystkie popularne kody kreskowe 1D i 2D. To sprawia, że ​​urządzenie jest szczególnie interesujące dla tych, którzy chcą lub muszą przejść na kody kreskowe 2D - ale których budżet na to jest ograniczony.

Czytnik kodów kreskowych Datalogic QuickScan QD2430 imponuje wysokim stopniem tolerancji ruchu i elastyczną odległością odczytu. Od śledzenia dokumentów w obiektach użyteczności publicznej, a także przy kasie - ale przede wszystkim w handlu detalicznym - ujawnia swój pełny potencjał. Niezawodnie dekoduje również kody kreskowe 2D z urządzeń mobilnych, co czyni go idealną alternatywą dla aplikacji kuponowych i marketingu mobilnego. Dzięki wyrafinowanemu systemowi oświetlenia z ciemnoczerwonym światłem, w połączeniu z dobrze widocznymi niebieskimi znacznikami LED, skanowanie jest łatwiejsze i szybsze dla użytkownika. Jego opatentowany „Green Spot”, czyli potwierdzenie dobrego skanowania dopełnia efektywny proces skanowania. Technologia imager dodatkowo zapewnia długowieczność skanera.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji