Skaner Datalogic QuickScan I QM2131

Cena netto
OD 823,03 zł (+23% VAT = 1 012,33 zł)

189,23€ (+23% VAT = 232,75€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic QuickScan I QM2131

Czytnik kodów kreskowych Datalogic QuickScan QM2131 jest przeznaczony nie tylko do zastosowań związanych wyłącznie z kodami kreskowymi 1D, ale też dla użytkowników, którzy chcą wykorzystać zalety technologii obrazowania. Kluczowym czynnikiem w osiągnięciu tego jest zwiększona trwałość, dzięki braku ruchomych elementów, a także możliwość przechwytywania kodów kreskowych z wyświetlacza smartfona.

Bezprzewodowa technologia STAR 2.0 pozwala na skanowanie bez zakłóceń sieci radiowej - przez Wi-Fi czy przeszkody takie jak ściany. Efektywny zasięg rozciąga się do 25m. Dzięki multi-interfejsowi można podłączyć skaner Datalogic QuickScan QM2131 przez USB, KBW i RS-232. Zapewnia to elastyczność i upraszcza wszelkie przyszłe zmiany typu połączenia. Wymień akumulator o pojemności 1400mAh bez użycia narzędzi i ładuj go bez stacji ładującej, po prostu podłączając go. Na jedno ładowanie akumulatora można wykonać do 30 000 skanów. Czytnik QuickScan QM2131 działa z prędkością do 400 skanów / sekundę. Potwierdzenie dobrego odczytu następuje za pomocą sygnału akustycznego, zielonego punktu Datalogic lub diody LED powiadamiającej.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji