Skaner Datalogic Touch 90 Lite

Cena netto
OD 199,46 zł (+23% VAT = 245,33 zł)

46,03€ (+23% VAT = 56,62€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Komunikacja
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic Touch 90 Lite

Skaner kodów kreskowych Datalogic Touch 90 Lite to wersja Touch 65 z szerokim kątem odczytu. Czytnik Datalogic Touch 90 Lite ma okienko odczytu 9.0cm (90 mm).

Datalogic Touch 90 Lite to przewodowy, ręczny skaner CCD ogólnego przeznaczenia - ekonomiczny skaner klasy podstawowej, odpowiedni do szeregu zastosowań, w których drogie, wydajniejsze czytniki nie zawsze są odpowiednie. Ten zestaw jest dostarczany z kablem USB do łatwej konfiguracji Plug and Play. W pudełku znajduje się poręczny uchwyt skanera, który ułatwia przechowywanie na biurku lub przy kasie.

Datalogic Touch 90 Lite to czytnik kontaktowy do obrazowania liniowego, będący odpowiedzią Datalogic ADC dla klientów, którzy potrzebują ekonomicznego rozwiązania do bliskiego odczytu kodów kreskowych bez utraty jakości i wydajności. Datalogic Touch 90 Lite to doskonały czytnik klasy podstawowej przeznaczony do zastosowań o niskiej przepustowości na wielu rynkach. Datalogic Touch 90 Lite to mały, lekki skaner z doskonałą wydajnością odczytu, nawet w przypadku słabych lub uszkodzonych kodów kreskowych, i automatycznie rozróżnia wszystkie standardowe kody kreskowe 1D, w tym GS1 DataBar.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji