Czytnik dokumentów Honeywell 4850dr

Cena netto
OD 2 052,86 zł (+23% VAT = 2 525,02 zł)

478,42€ (+23% VAT = 588,46€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Czytnik dokumentów Honeywell 4850dr

Dla tych, którzy chcą usprawnić prowadzenie dokumentacji, czytnik dokumentów Honeywell 4850dr to w pełni funkcjonalny imager do dokumentów, zaprojektowany do digitalizacji dokumentów papierowych w celu prostego i wydajnego przetwarzania, przechowywania i wyszukiwania bez użycia papieru. W przeciwieństwie do tradycyjnych skanerów dokumentów model 4850dr nie ma ruchomych części, nie wymaga regularnej konserwacji, skanuje kody kreskowe i jest objęty doskonałą trzyletnią gwarancją.

Zasilany technologią Adaptus Imaging, czytnik dokumentów Honeywell 4850dr rejestruje wyraźne obrazy dokumentów do 8.5” x 11” lub formatu A4, niezależnie od papieru lub koloru tekstu. Zintegrowany zestaw łatwych w użyciu narzędzi do ulepszania obrazu może służyć do wyostrzania tekstu, poprawiania kontrastu, zmiany orientacji lub powiększania obrazu. Ponadto wbudowane automatyczne przycinanie oraz szereg opcji konfiguracji plików i funkcji kompresji zapewniają optymalną jakość obrazu i rozmiar pliku zgodnie z wymaganiami aplikacji. Honeywell 4850dr oferuje również dodatkową elastyczność funkcji skanowania kodów kreskowych, z możliwością odczytu wszystkich kodów liniowych i 2D. 

Zintegrowana konstrukcja stojaka Honeywell 4850dr i taca na dokumenty zapewniają łatwą konfigurację i obsługę, bez potrzeby ciągłej regulacji lub kalibracji. Nie ma potrzeby zmiany pozycji urządzenia, niezależnie od rozmiaru dokumentu, po prostu umieść dokument na tacy i zrób zdjęcie. 

Szeroki zestaw opcji łączności - w tym TWAIN, SANE i USB 2.0 - zapewniają, że czytnik Honeywell ​​4850dr można podłączyć bezpośrednio do systemu hosta bez konieczności dokonywania jakichkolwiek modyfikacji lub kosztownych adapterów. 

Dzięki technologii w 100% półprzewodnikowej nie ma części ruchomych, które mogą ulec awarii lub wymagają rutynowej konserwacji - co zapewnia lata nieprzerwanej i bezproblemowej pracy. W połączeniu z pełną, trzyletnią, kompleksową gwarancją, Honeywell 4850dr zapewnia niezrównaną niezawodność i niski całkowity koszt posiadania.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji