Skaner Honeywell Eclipse 5145

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Komunikacja
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Eclipse 5145

Czytnik Honeywell Eclipse 5145 to niedroga laserowa alternatywa dla skanerów CCD. Jego kompaktowa obudowa i zestaw funkcji z najwyższej półki upraszczają jego użycie w różnych zastosowaniach za naciśnięciem jednego przycisku. 

Skaner Honeywell Eclipse 5145 to jednowierszowy ręczny czytnik laserowy. Wyposażony w opatentowaną przez firmę Honeywell technologię CodeGate, Eclipse może być używany w wielu różnych zastosowaniach. Technologia CodeGate umożliwia użytkownikowi łatwe kierowanie żądanego kodu kreskowego i pełną transmisję danych po naciśnięciu jednego przycisku. To sprawia, że ​​skaner kodów kreskowych Honeywell Eclipse 5145 jest idealnym wyborem do skanowania menu, punktów sprzedaży, przetwarzania dokumentów i kontroli zapasów. 

Dzięki najnowocześniejszej technologii skanowania, Honeywell Eclipse 5145 ma większy zasięg roboczy i szersze pole skanowania niż typowa matryca CCD. Szerokość linii skanowania rośnie w miarę oddalania się skanera od kodów kreskowych. CodeSense to unikalna funkcja wykorzystywana przez Eclipse w przypadku braku wykrywania obiektów w podczerwieni. Zapewnia użytkownikowi pulsującą linię laserową do wykrywania kodów kreskowych. Po wykryciu kodu kreskowego linia lasera przechodzi w stan stały, aby umożliwić skanowanie za pośrednictwem CodeGate.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji