Skaner Honeywell Fusion 3780

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Dodatki
Komunikacja
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Fusion 3780

Czytnik Honeywell Fusion 3780 to niedrogi ręczny, wielokierunkowy skaner laserowy z możliwością obsługi jednej linii, który zwiększa wydajność systemu kas detalicznych, dzięki automatycznej pracy na stojaku, opcjonalnie zintegrowanemu EAS i wiodącej w branży wydajności skanowania. 

Skaner Honeywell Fusion 3780 łączy wielokierunkowe i jednowierszowe laserowe skanowanie kodów kreskowych w lekką, ergonomiczną, ręczną obudową. 20-liniowy wzorzec skanowania zapewnia doskonałe skanowanie w porównaniu z istniejącymi jedno-liniowymi skanerami ręcznymi, dzięki czemu czytnik kodów kreskowych Honeywell Fusion 3780 jest idealnym rozwiązaniem dla średnich detalistów, w tym sklepów specjalistycznych, aptek, sklepów monopolowych i sklepów ogólnospożywczych. 

Regulowana podstawa z odchyleniem do 50° i trzema pozycjami blokowania zapewnia użytkownikowi elastyczność ustawiania skanera Honeywell Fusion 3780 w celu zapewnienia indywidualnego komfortu i optymalnej wydajności. Stabilizowany za pomocą ciężkiej metalowej podstawy, stojak może być również mocowany na stałe do blatu lub ściany. 

Skaner przewodowy Honeywell Fusion 3780 posiada również CodeGate, opatentowaną przez firmę Honeywell funkcję używaną w bardzo udanej serii Voyager. Zintegrowany czujnik na podczerwień (IR) automatycznie aktywuje laser, gdy obecny jest kod kreskowy. Następnie użytkownik prawidłowo wyrównuje kod kreskowy przed naciśnięciem przycisku, przesyłając dane do hosta. Ta funkcja umożliwia przekazywanie innych kodów kreskowych, wybierając tylko wymagany kod. Żaden inny skaner nie zapewnia tak dużej kontroli. Standardowe funkcje, takie jak Flash ROM, programowanie MetroSelect i MetroSet2 oraz kable wymieniane przez użytkownika, chronią Twoją inwestycję, umożliwiając czytnikowi Honeywell Fusion 3780 rozwój wraz z Tobą i wymaganiami aplikacji.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji