Wszystkie konfiguracje

Skaner Honeywell Hyperion 1300g

Cena netto
OD 378,43 zł (+23% VAT = 465,47 zł)

81,07€ (+23% VAT = 99,72€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt

Ten produkt jest niedostępny

Komunikacja
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Hyperion 1300g

Skaner Honeywell Hyperion 1300g zapewnia wysoką wydajność obrazowania w lekkich środowiskach przemysłowych lub aplikacjach skanowania o dużej objętości. Czyta wszelkiego rodzaju liniowe kody kreskowe, nawet kody kreskowe o dużej gęstości danych. Czytnik Honeywell Hyperion 1300g jest skonstruowany z myślą o długotrwałej i niezawodnej wydajności. 

Jeśli potrzebujesz solidnego skanera kodów kreskowych ogólnego przeznaczenia, Honeywell Hyperion 1300g to idealne rozwiązanie. Wykonany jest z wytrzymałych materiałów ze zderzakami chroniącymi urządzenie, aby zapewnić długą żywotność pomimo wymagających zadań skanowania. Nie ma ruchomych elementów wymagających konserwacji. Skaner przewodowy Honeywell Hyperion 1300g spełnia wymagania klasy ochrony IP41 i jest odporny na upadki z wysokości 1.5 m na beton. Posiada ergonomiczną konstrukcję, która zapewnia wygodne i nieskomplikowane użytkowanie. 

Automatyczne rozpoznawanie interfejsu zapewnia łatwą konfigurację Honeywell Hyperion 1300g. Ten wysokowydajny i wszechstronny skaner kodów kreskowych 1D zwiększa produktywność, dzięki wyraźnemu i szybkiemu skanowaniu. Dołączone oprogramowanie do zarządzania umożliwia zdalne zarządzanie solidnym czytnikiem kodów kreskowych Hyperion 1300g. 

Honeywell Hyperion 1300g - liniowy imager zapewniający najlepszą wydajność skanowania i wytrzymałość.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji