Skaner Honeywell Orbit 7120

Cena netto
OD 737,65 zł (+23% VAT = 907,31 zł)

170,24€ (+23% VAT = 209,39€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Komunikacja
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Orbit 7120

Skaner Honeywell Orbit 7120 zapewnia agresywne skanowanie wielokierunkowe w wielokrotnie nagradzanej konstrukcji dla sprzedawców detalicznych poszukujących niedrogiego, estetycznego rozwiązania do skanowania. Czytnik Honeywell Orbit 7120, najlepiej sprzedający się wszechkierunkowy skaner bezdotykowy, przedstawia innowacyjne, eleganckie i niedrogie rozwiązanie do wygodnych zastosowań detalicznych, w których miejsce na ladzie jest na wagę złota. 

Kompaktowy, lekki i wytrzymały skaner przewodowy Honeywell Orbit 7120 maksymalizuje satysfakcję klienta i wydajność pracowników, dzięki opatentowanemu 20-liniowemu wzorcowi skanowania, łatwemu do znalezienia punktowi i szybkości skanowania 1120 skanów na sekundę. 

Wielokrotnie nagradzany za wzornictwo i kształt, skaner kodów kreskowych Honeywell Orbit 7120 umożliwia ręczne skanowanie dużych, nieporęcznych przedmiotów. Aby zwiększyć elastyczność, głowicę skanującą można przechylać w zakresie 30°, aby skanować obiekty o różnych rozmiarach i kształtach. 

Rozszerzona możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego skanera za pośrednictwem bezpłatnego, opatentowanego oprogramowania konfiguracyjnego Honeywell MetroSet 2 zabezpiecza długoterminowe zobowiązania dotyczące infrastruktury w przypadku zmiany systemu POS lub oprogramowania. Standardowe funkcje obejmują tryb oszczędzania energii, kable wymieniane przez użytkownika oraz opatentowane przez Honeywell MetroSelect i MetroSet 2 dla łatwej konfiguracji, edycji danych i kompatybilności z OPOS / JPOS.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji