Skaner Honeywell QuantumT 3580

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Komunikacja
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell QuantumT 3580

Skaner Honeywell QuantumT 3580 zapewnia sprzedawcom detalicznym wiodącą w branży wydajność skanowania dookólnego i opcjonalne skanowanie jednowierszowe w wygodnym rozmiarze. Niewielkie rozmiary i liczne opcje stojaków dla QuantumT minimalizują wymaganą przestrzeń na ladzie, zwiększając dostępną przestrzeń na ekspozycje towarów i reklam. 

Idealny do skanowania w średniej wielkości sklepach detalicznych, takich jak sklepy ogólnospożywcze, monopolowe i apteki, czytnik Honeywell QuantumT 3580 sprawia, że użytkownicy końcowi mogą indywidualnie dostosowywać wzór skanowania i obsługiwać skaner w trybie ręcznym lub bez użycia rąk. Ponadto jego wytrzymała, gumowa obudowa zapewnia niezbędną ochronę przed codziennymi uszkodzeniami. 

Czytnik przewodowy Honeywell QuantumT 3580, z wiodącymi w branży 1650 skanami na sekundę, zapewnia agresywne skanowanie, skracając czas potrzebny na skanowanie produktów, zwiększając zadowolenie klientów i wydajność pracowników. Funkcja skanowania jednowierszowego, uruchamiana przez naciśnięcie przycisku, oszczędza czas i redukuje liczbę niechcianych skanów kodów w stylu menu, zapewniając ukierunkowane skanowanie za pomocą opatentowanej technologii CodeGate firmy Honeywell. Obsługa ręczna zapewnia łatwe skanowanie większych, nieporęcznych produktów, których nie można łatwo przyłożyć do skanerów stacjonarnych. 

Honeywell QuantumT 3580 można ustawić w dogodnym dla użytkownika miejscu: można go zamontować na ścianie lub blacie, na jednym z czterech opcjonalnych stojaków lub na wolnostojącym, aby można go było łatwo trzymać w dłoni. Inne kluczowe funkcje obejmują opatentowany przez firmę Honeywell tryb aktywacji na podczerwień, wymieniane przez użytkownika kable Powerlink i pamięć Flash.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji