Skaner Honeywell Voyager 1200g

Cena netto
OD 311,87 zł (+23% VAT = 383,60 zł)

72,85€ (+23% VAT = 89,60€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Voyager 1200g

Dzięki futurystycznej konstrukcji ręczny skaner laserowy Honeywell Voyager 1200g jest wyposażony w zaawansowane technologicznie komponenty: jednowierszowy laser skanuje kody kreskowe najdokładniej, a nawet słabo wydrukowane, uszkodzone lub rozmazane kody są łatwe do odczytania. Czy to przy kasie, w magazynie, w warsztacie czy w laboratorium – czytnik Honeywell Voyager 1200g zawsze robi dobre wrażenie.

Skaner przewodowy Honeywell Voyager 1200g nie tylko przechwytuje wszystkie kody 1D i GS1 DataBar, ale także czyta najmniejsze kody do 3.5 mil. Posiada multi-interfejs USB, KBW i RS-232 oraz automatyczną identyfikację interfejsu - otrzymujesz jedno urządzenie, które jest więc kompatybilne z prawie każdym systemem.

Korzystając z opcjonalnej podstawy do skanowania, błyskawicznie zamieniasz ręczny skaner w skaner prezentacyjny na stole lub blacie. Czytnik Honeywell Voyager 1200g wykrywa, kiedy jest umieszczony na statywie i automatycznie przełącza się w „Tryb prezentacji”. Dzięki czujnikowi rozpoznawania obiektów użytkownicy po prostu przekazują towary przed skanerem (które są automatycznie wychwytywane) i osiągają wysoką przepustowość.

Honeywell Voyager 1200g jest wyposażony w popularną technologię CodeGate, która sprawia, że ​​praca z listami jest łatwym zadaniem.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji