Skaner Honeywell Voyager 1400g

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Voyager 1400g

Imager obszaru, który jest dostępny w wersji 1D lub 2D, a ponadto jest elastyczny zgodnie z Twoimi wymaganiami – to słowa, które idealnie podsumowują czytnik Honeywell Voyager 1400g. Dzięki niemu osiągasz prędkości skanowania znane wcześniej tylko ze skanerów laserowych - idealne do znacznego zwiększenia produktywności użytkownika. Skaner przewodowy Honeywell Voyager 1400g skanuje kody kreskowe wielokierunkowo, oszczędzając w ten sposób czas spędzany zwykle na ustawianiu poszczególnych kodów. Niezależnie od tego, czy odczytuje się z etykiet, czy wyświetlaczy, kamera odczytuje kody kreskowe szybko i niezawodnie.

Maksymalizuj wydajność skanera Honeywell Voyager 1400g, kiedy tylko jest to konieczne: dzięki prostej aktualizacji oprogramowania 1D area imager staje się potężnym skanerem PDF i / lub wszystkich popularnych kodów kreskowych 2D. Zapewnia to bezpieczeństwo na wypadek, gdyby dostawcy lub przepisy prawne wymagały zgodności 2D. To również przemawia za skanerami w procesie podejmowania decyzji przez użytkowników, którzy zwracają uwagę na koszty, ponieważ płacą tylko za to, czego faktycznie potrzebują - pozostawiając jednocześnie otwartą opcję przyszłych aktualizacji. Zwiększenie wydajności jest możliwe w dowolnym momencie - przy zakupie lub w późniejszym czasie, gdy zwiększą się wymagania dotyczące skanowania lub gdy zmieni się obszar działania.

Opcjonalnie dostępna podstawa w kilka sekund przekształca skaner kodów kreskowych Honeywell Voyager 1400g w profesjonalny skaner prezentacyjny, umożliwiając użycie w aplikacjach, w których obie ręce pozostają wolne. Szczególna zaleta: skaner automatycznie rozpoznaje tryb, dzięki czemu można wprowadzić nawet szybkie zmiany.

Dzięki ergonomicznej formie, czytnik kodów kreskowych Honeywell Voyager  1400g leży wygodnie w dłoni. Przy wadze zaledwie 119 gramów pozwala na niestrudzoną pracę. Jego obudowa jest solidna i łatwo wytrzymuje nawet wielokrotne upadki na twarde betonowe podłogi ze średniej wysokości 1.5 metra. Posiada certyfikat IP42, co oznacza, że czytnik przewodowy Honeywell ​​Voyager 1400g jest również odporny na kurz i kapiącą wodę. Dzięki standardowemu multi-interfejsowi otrzymujesz pełną różnorodność połączeń: interfejsy USB, KBW, RS-232 i RS-485 są fabrycznie zintegrowane. Jego pobór mocy podczas pracy to zaledwie 2W, a 5-letnia gwarancja zabezpiecza Twoją inwestycję na wiele lat.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji