Skaner Honeywell Voyager 9540

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostęna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Komunikacja
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Voyager 9540

Skaner Honeywell Voyager 9540 posiada silnik laserowy, który skanuje kody kreskowe szybko i bezbłędnie z częstotliwością 72 skanów na sekundę. Czytnik Voyager 9540 ma wszechstronnie konfigurowalny dekoder, który jest odpowiedzialny za dekodowanie i przesyłanie kodów kreskowych do komputera.

Dzięki funkcji CodeGate, skaner przewodowy Honeywell Voyager 9540 zapewnia wygodny odczyt kodów kreskowych. Ta unikalna technologia sprawia, że ​​skanowanie kodów kreskowych dla większości użytkowników jest łatwiejsze i bezpieczniejsze: za każdym razem, gdy kod kreskowy znajdzie się w zakresie skanowania, czujnik kodu kreskowego automatycznie aktywuje skaner. Bez CodeGate zeskanowane kody kreskowe będą natychmiast dekodowane i automatycznie wysyłane do komputera. Jest to z pewnością praktyczne i wygodne, ale nie zawsze najlepsze dla wszystkich zastosowań: podczas jednoczesnego skanowania kilku kodów kreskowych z list można łatwo przesłać nieprawidłowe kody kreskowe. Z tego powodu firma Honeywell zaprojektowała przycisk CodeGate dla skanera Voyager 9540. Przycisk jest ergonomicznie umieszczony na górze obudowy skanera i można go wygodnie obsługiwać kciukiem. Jeśli funkcja CodeGate jest aktywna, skaner Honeywell Voyager 9540 nadal aktywuje się automatycznie i skanuje kod kreskowy. Informacje o kodzie kreskowym są jednak przesyłane do komputera tylko wtedy, gdy użytkownik naciśnie przycisk CodeGate, aby potwierdzić, że jest to prawidłowy kod kreskowy. Ta funkcja jest przydatna, gdy ważne jest, aby przesyłane były tylko prawidłowe kody kreskowe. Skanery CodeGate są przydatne nie tylko do skanowania menu z list. Jeśli opakowanie zawiera więcej niż jeden kod kreskowy (np. Telefony komórkowe, produkty elektroniczne, produkty medyczne) funkcja CodeGate jest niezbędna. Funkcję tę można łatwo aktywować lub dezaktywować, skanując kontrolny kod kreskowy. Bez CodeGate, czytnik kodów kreskowych Honeywell Voyager 9540 działa jak Voyager 9520.

Skanery Honeywell Voyager 9540 z interfejsem typu klinowego zazwyczaj działają prawidłowo przy zasilaniu dostarczanym przez port klawiatury komputera. Niektóre płyty główne PC nie zapewniają do tego wystarczającej mocy. W takim przypadku proszę zamówić dodatkowy zasilacz. Jest kompatybilny ze wszystkimi skanerami klinowymi firmy Honeywell.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji