Skaner Honeywell Vuquest 3320g

Cena netto
OD 787,84 zł (+23% VAT = 969,04 zł)

181,82€ (+23% VAT = 223,64€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Vuquest 3320g

Honeywell Vuquest 3320g oferuje optymalną wydajność skanowania na niewielkiej przestrzeni. Przy wymiarach zaledwie 73 x 51 x 26 mm zachwyci Cię agresywnym odczytem zarówno w trybie ręcznym, jak i w trybie prezentacji. Zapewnia to dokładne rejestrowanie danych, nawet z silnie odblaskowych powierzchni, takich jak wyświetlacze i monitory smartfonów, a także z niewielkich odległości. Aby zaoszczędzić miejsce, zamontuj go pod ladą, na monitorze lub w terminalach samoobsługowych. Czytnik Honeywell Vuquest 3320g spełnia swoje zadanie w handlu detalicznym, dla linii lotniczych i władz publicznych.

Dzięki praktycznemu oprogramowaniu konfiguracyjnemu Total Freedom 2.0, ładujesz wtyczki i aktualizacje automatycznie bezpośrednio do skanera, a nie najpierw do systemu hosta. Dzięki multi-interfejsowi zapewniasz szybką i prostą integrację z istniejącymi systemami. W porównaniu ze swoim poprzednikiem, skaner przewodowy Honeywell Vuquest 3320g szczyci się jeszcze mniejszymi wymiarami. Jest bardzo wytrzymały - wytrzymuje upadki z wysokości do 1.5 metra. Stopień ochrony IP53 gwarantuje również niezawodną ochronę przed bryzgami wody i pyłem.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji