Skaner Zebra DS2208

Cena netto
OD 459,94 zł (+23% VAT = 565,72 zł)

98,17€ (+23% VAT = 120,75€)

Dostęna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Zebra DS2208

Skaner DS2208 to odpowiedź marki Zebra na potrzebę szybkiego odczytu kodów kreskowych nie tylko z etykiet produktów, ale także z ekranów telefonów komórkowych, tabletów czy ekranów LCD. Czytnik doskonale radzi sobie zarówno z kodami 1D, jak i 2D, umieszczonymi na dowolnej powierzchni.

Czytnik DS2208 to nie tylko prostota działania i niska cena, ale także wielofunkcyjność i kompatybilność z wieloma interfejsami. Skaner może działać przy użyciu jednego z trzech dostępnych interfejsów – USB, RS232 lub KBW. Wystarczy, iż użytkownik wepnie odpowiedni kabel do urządzenia, a czytnik sam rozpozna rodzaj interfejsu i od razu przejdzie w tryb pracy.

Model DS2208 doskonale nadaje się do zastosowania w handlu detalicznym, turystyce i gastronomii, transporcie i logistyce, administracji publicznej, bibliotekach i urzędach. Szeroki zakres zastosowań, prostota działania i przystępna cena sprawiły, iż skaner Zebra DS2208 wybrały tysiące firm szukające nowinek technicznych, mających im pomóc zwiększyć wydajność oraz ergonomię pracy swoich pracowników.

Szczegółowe cechy produktu:

- Skaner: Imager 2D

- Zasięg odczytu: do 37cm

- Odczytywane kody:

  • Kody liniowe:Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 of 5, Korean 3 of 5, GS1 DataBar, Base 32 (Italian Pharma)
  • Kody dwuwymiarowe: PDF417, Composite Codes, TLC-39, Aztec, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, Micro QR, Chinese Sensible (Han Xin), Postal Codes

- Interfejs: USB, RS232, KBW

- Opcje dodatkowe: kontrakt serwisowy

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji