Skaner Zebra DS3608-DP

Cena netto
OD 5 536,18 zł (+23% VAT = 6 809,50 zł)

1 199,68€ (+23% VAT = 1 475,61€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra DS3608-DP

Każdego dnia pracownicy na hali produkcyjnej skanują tysiące bezpośrednich znaków części wymaganych do ochrony jakości produktu i bezpieczeństwa użytkowników - oraz spełniają przepisy dotyczące pełnej identyfikowalności produktu. Ich wydajność zależy od jakości skanera, który włożysz w ich ręce. Przewodowe skanery Zebra DS3608-DP zapewniają im to, co najlepsze - niezrównaną, wytrzymałą konstrukcję, wysoką wydajność skanowania i niespotykane możliwości zarządzania. Zaawansowane skanowanie zapewnia błyskawiczne przechwytywanie bezpośrednich znaków części oraz dowolnego kodu kreskowego 1D lub 2D wydrukowanego na etykiecie w praktycznie dowolnych warunkach. Niezwykle wytrzymała konstrukcja jest praktycznie niezniszczalna - idealna do trudnych warunków. Skanery nie mogą być prostsze i mniej czasochłonne we wdrażaniu i zarządzaniu. Czytnik kodów kreskowych Zebra DS3608-DP to niepowstrzymana wydajność, której potrzebujesz, aby zmaksymalizować produktywność i przepustowość siły roboczej, zapewnić identyfikowalność, skrócić czas cyklu produkcyjnego i zapobiec nieplanowanym przestojom linii produkcyjnej.

Wszechstronne opatentowane funkcje umożliwiają rejestrację dosłownie każdego rodzaju bezpośredniego znaku części (DPM) i drukowanego kodu kreskowego 1D / 2D. Kody DPM mogą być rejestrowane niezależnie od rozmiaru, powierzchni, kontrastu czy gęstości - w tym najbardziej wymagającego znaku, mikroudarowego, a także wytrawiania laserowego, tuszu, wytrawiania chemicznego, formy do drukarek atramentowych, odlewu i natryskiwania termicznego. Ten sam skaner może przechwytywać kody kreskowe wydrukowane na etykietach w praktycznie każdym stanie - w tym uszkodzone, brudne, słabo wydrukowane lub pod folią. Ta podwójna funkcjonalność zapewnia doskonałą wartość: otrzymujesz jeden skaner, którego możesz używać na linii produkcyjnej do kompleksowego śledzenia materiałów - oraz w magazynie od odbioru po wysyłki.

Skaner kodów kreskowych Zebra DS3608-DP to najbardziej wytrzymały skaner, o najwyższych parametrach upadku, wstrząsu i szczelności w swojej klasie. Model DS3608-DP jest zbudowany tak, aby wytrzymać upadek z wysokości 2.4m na beton - o 23% trwalszy niż jakikolwiek inny skaner tej klasy. Skanery Zebra DS3608-DP działają niezawodnie po 5000 wstrząsów, dodatkowo są pyłoszczelne, bryzgoszczelne i wodoodporne wg normy IP67 - można je spryskiwać strumieniem wody, a nawet zanurzać w wodzie.

Zaawansowane oświetlenie zapewnia wiele efektów świetlnych wymaganych do uchwycenia znaków na dowolnym typie powierzchni - w tym odblaskowych, nieregularnych i krzywizn, a także znaków o niskim i wysokim kontraście. Wbudowany dyfuzor zapewnia pośrednie światło potrzebne do uchwycenia znaków drukowanych na bardzo błyszczących i odblaskowych powierzchniach. Autorska konstrukcja klosza kieruje również dodatkowe oświetlenie na krawędzie kodów kreskowych zaznaczonych na zakrzywionej powierzchni, uwydatniając obraz dla łatwiejszego dekodowania. Wreszcie tryb bezpośredniego światła wpatrującego zapewnia jasne światło wymagane do pomyślnego odczytu niskokontrastowych kodów kreskowych oznaczonych na dowolnym typie powierzchni, w tym na trudnych polerowanych materiałach.

Zdalna konfiguracja skanerów Zebra DS3608-DP, aktualizacja oprogramowania sprzętowego, prawidłowe formatowanie danych dla zaplecza i monitorowanie statystyk baterii PowerPrecision + i nie tylko, jest możliwe dzięki usłudze 123Scan i Scanner Management Service (SMS).

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji