Skaner Zebra DS3608-HD

Cena netto
OD 1 667,71 zł (+23% VAT = 2 051,28 zł)

392,14€ (+23% VAT = 482,34€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra DS3608-HD

Jako członek serii skanerów Zebra Ultra-Rugged 3600, praktycznie niezniszczalny przewodowy skaner 1D / 2D Zebra DS3608-HD jest gotowy do pracy w najtrudniejszych środowiskach. Modele przewodowe to jedyne skanery w tej klasie, które są pyłoszczelne, bryzgoszczelne i wodoodporne.

Gdy Twoi pracownicy muszą rejestrować małe i gęste kody kreskowe 1D i 2D, często spotykane w produkcji elektroniki i sprzętu medycznego, dzięki skanerowi przewodowemu Zebra DS3608-HD, możesz zapewnić im to, co najlepsze - niezrównaną, wytrzymałą konstrukcję, wysoką wydajność skanowania i niespotykane możliwości zarządzania.

Dzięki skanerom Zebra DS3608-HD otrzymujesz naprawdę niepowstrzymaną wydajność, której potrzebujesz, aby zapobiec wysokim kosztom nieplanowanych przestojów linii produkcyjnej. Twoi pracownicy po raz pierwszy przechwytują wiele typów małych i gęstych kodów kreskowych wydrukowanych na komponentach wytwarzanych przez Ciebie produktów.

Zaawansowane skanowanie zapewnia błyskawiczne przechwytywanie dowolnego kodu kreskowego 1D lub 2D drukowanego bezpośrednio na komponentach produktu lub na etykietach w praktycznie dowolnych warunkach - lub wyświetlanych na ekranie. Niezwykle wytrzymała konstrukcja jest praktycznie niezniszczalna - idealna do trudnych warunków. Skanery Zebra DS3608-HD nie mogą być prostsze i mniej czasochłonne we wdrażaniu i zarządzaniu, a ponieważ czytniki te przechwytują również standardowe kody kreskowe w praktycznie każdych warunkach, otrzymujesz prawdziwą wartość - niepowstrzymaną wydajność w jednym elastycznym urządzeniu, które może sprostać potrzebom skanowania od linii montażowej po magazyn. Nawet jeśli kody kreskowe są uszkodzone, zabrudzone lub źle wydrukowane, nie ma problemu - ten inteligentny skaner poradzi sobie ze wszystkim.

Czytnik Zebra DS3608-HD - niepowstrzymana wydajność, której potrzebujesz, aby zmaksymalizować produktywność siły roboczej i przepustowość, poprawić jakość produktu, skrócić czas cyklu produkcyjnego i zapobiec nieplanowanym przestojom linii produkcyjnej.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji