Skaner Zebra DS3608-HP

Cena netto
OD 1 636,05 zł (+23% VAT = 2 012,34 zł)

377,57€ (+23% VAT = 464,41€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra DS3608-HP

Nowy skaner kodów kreskowych Zebra DS3608-HP umożliwia gromadzenie danych w najbardziej bezlitosnych środowiskach pracy. Dzięki zdolności do wytrzymywania temperatur do -22°F, upadków z 8' na beton i pełnego zanurzenia w wodzie do 30 minut, czytnik Zebra DS3608-HP jest klasą samą w sobie. Zebra DS3608-HP jest idealny do magazynów i hal produkcyjnych, obudowa DS3608-HP została zbudowana tak, aby ograniczyć czas przestoju potężnych silników skanowania 2D, które mogą z łatwością odczytywać kody kreskowe od bliskiej odległości do ponad 5 stóp. Zdając sobie sprawę z tego, że każde miejsce pracy jest inne, Zebra oferuje wiele opcji silnika skanowania, aby zapewnić optymalne użytkowanie i najwyższą wartość wytrzymałego skanera 2D dostępnego obecnie na rynku.

Zebra oferuje zarządzanie urządzeniami za pomocą 123Scan. 123Scan umożliwia zdalną aktualizację oprogramowania sprzętowego, formatowanie danych oraz monitorowanie stanu i statystyk baterii PowerPrecision +. Jest to bezpłatna usługa oferowana przez firmę Zebra.

Praktycznie niezniszczalny czytnik kodów kreskowych Zebra DS3608-HP jest gotowy do pracy w jednym z najtrudniejszych środowisk na świecie - na linii produkcyjnej produkcji elektroniki. Przedsiębiorstwa uzyskują naprawdę niepowstrzymaną wydajność, której potrzebują, aby zapobiec wysokim kosztom nieplanowanych przestojów linii produkcyjnych. Pracownicy za każdym razem przechwytują wiele rodzajów małych kodów kreskowych o dużej gęstości drukowanych na komponentach wytwarzanych przez nich produktów. Wynik? Firmy mogą skrócić czas cyklu produkcyjnego, poprawić jakość produktów i zapewnić pełną, kompleksową identyfikowalność.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji