Skaner Zebra DS3608-SR

Cena netto
OD 1 460,62 zł (+23% VAT = 1 796,56 zł)

340,40€ (+23% VAT = 418,69€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra DS3608-SR

Seria Zebra DS3608 składa się z 6 ultrawytrzymałych skanerów kodów kreskowych, które zaspokajają wszelkie potrzeby biznesowe. Wszystkie procedury operacyjne, od przyjęcia towaru do wysyłki, można wygodnie obsługiwać za pomocą jednego skanera. Wybierz wersję odpowiadającą Twoim indywidualnym potrzebom biznesowym: 1D (LI), Standard (SR), High Performance (HP), High Density (HD), Direct Part Marking (DP), Extended Range (ER). Wszystkie modele są dostępne w wersji przewodowej lub bezprzewodowej. Zwiększ produktywność w najtrudniejszych warunkach - skanery kodów kreskowych z serii Zebra DS3600 sprostają temu zadaniu.

Czytnik Zebra DS3608-SR został opracowany, aby spełnić wyjątkowe wymagania różnych warunków przemysłowych. Dlatego wszystkie komponenty są wykonane z materiałów najwyższej jakości i są skonstruowane tak, aby radzić sobie w najtrudniejszych warunkach, nawet w ekstremalnie wysokich lub niskich temperaturach (zakres temperatur: -30°C do 50°C). Skanery są zbudowane tak, aby wytrzymać kilka upadków z wysokości do 2.4m na beton. Są pyłoszczelne, odporne na strumień płynów i można je zanurzyć nawet w wodzie do 30 minut (norma IP67).

Szybkie i niezawodne działanie ma kluczowe znaczenie dla sprawnych procedur roboczych. W zależności od modelu skanery ręczne Zebra DS3608-SR odczytują kody kreskowe 1D i 2D z etykiet, a także poza ekranami. Nawet kody kreskowe o wyjątkowo złej jakości lub kody kreskowe pod folią kurczliwą nie stanowią problemu. Dokładne wycelowanie w kod kreskowy z listy wyboru jest całkowicie łatwe. Dodatkowo skanery Zebra DS3608-SR są w stanie rejestrować i przetwarzać do 20 kodów kreskowych jednocześnie.

Zebra dostarcza najnowocześniejsze narzędzia programowe do wygodnego zarządzania i użytkowania skanerów kodów kreskowych DS3608-SR.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji