Wszystkie konfiguracje

Skaner Zebra DS3678-ER

Cena netto
OD 2 420,54 zł (+23% VAT = 2 977,26 zł)

551,49€ (+23% VAT = 678,33€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra DS3678-ER

to ultra-wytrzymałe urządzenie zapewniające niepowtarzalną efektywność w najtrudniejszych warunkach oraz zaczący wzrost wydajności pracy. W ekspresowym tempie jest w stanie odczytać kody wyświetlane na ekranie urządzenia elektronicznego, kody słabej jakości oraz kody uszkodzone . Tryb multi-kod umożliwia jednoczesne wychwytywanie do 20 kodów kreskowych umieszczonych na jednej etykiecie. Ponadto skaner ten potrafi przychwycić znaki 1D i 2D z odległości nawet do 1.5 metra.

Zebra DS3678 jest odporny na kurz, wodę oraz upadki (wysokość do 2,4m). Co za tym idzie świetnie sprawdzi się on w wymagających warunkach typu zakurzony i wilgotny magazyn, chłodnia, czy praca w wodzie.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji