Skaner Zebra DS457

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra DS457

Skaner kodów kreskowych Zebra DS457 umożliwia skanowanie dużych ilości kodów bez użycia rąk z punktu sprzedaży detalicznej i bramki wejścia na lotnisko po linię produkcyjną. Dzięki kompleksowemu przechwytywaniu danych Twoi pracownicy mogą skanować praktycznie każdy kod kreskowy - w tym 1D, 2dD i bezpośrednie znaki części. Bez względu na to, jaki typ kodu kreskowego jest prezentowany, czy jest on drukowany na papierowej etykiecie, wytrawiony na produkcie lub wyświetlany na ekranie telefonu komórkowego, przełomowa technologia cyfrowego obrazowania zapewnia niezwykłą szybkość skanowania. Niewielki rozmiar czytnika Zebra DS457 pasuje do najbardziej ograniczonych przestrzeni. Pracownicy mogą wybrać tryb prezentacji lub wyzwalania, co zapewnia elastyczność w szerokiej gamie zastosowań. I chociaż czytnik Zebra DS457 można zintegrować z szeroką gamą produktów, jego elegancki wygląd pozwala na pracę niemal w każdym środowisku.

Dzięki oszałamiającej wydajności w przypadku praktycznie każdego kodu kreskowego - 1D i 2D oraz bezpośrednich znaków części - Twoi pracownicy mogą przechwytywać kody kreskowe tak szybko, jak są w stanie przystawić elementy do skanowania. Nie ma potrzeby zatrzymywania się między skanami, chroniąc produktywność.

Malutki skaner Zebra DS457 jest idealny tam, gdzie wymagany jest zerowy lub minimalny rozmiar. Przy zaledwie 1,15 cala wys. X 2,3 cala dł. X 2,44 cala szer. (2,92 cm wys. X 5,84 cm dł. X 6,2 cm szer.) to urządzenie można zamontować w dowolnym miejscu - przymocowane do kasy lub pod ladą, do komórki produkcyjnej o ograniczonej przestrzeni lub bramy lotniska.

Twoi klienci szybko adaptują mobilne kody kreskowe - elektroniczne wersje biletów, kart pokładowych i kart lojalnościowych, które można nosić bezpośrednio w telefonie komórkowym to teraz powszedniość. Ponieważ DS457 może odczytywać kody kreskowe na telefonach komórkowych i wyświetlaczach komputerów, jesteś gotowy na kod kreskowy nowej generacji, chroniąc wygodę klienta, jakość obsługi klienta i produktywność pracowników.

Czytnik kodów kreskowych Zebra DS457 może być używany jako samodzielny skaner lub zintegrowany z produktami takimi jak: komputery przenośne, skanery ręczne, kioski samoobsługowe, instrumenty medyczne i diagnostyczne, terminale loteryjne i nie tylko. Integracja jest łatwa - nie jest wymagana żadna technika optyczna, mechaniczna ani elektryczna. A jeśli masz już dziś wdrożoną technologię Zebra Miniscan, wspólny interfejs umożliwia prostą wymianę skanerów w celu ekonomicznego zwiększenia wydajności i jakości skanowania - nie jest wymagane ponowne oprzyrządowanie ani przeprojektowanie obszaru instalacji.

Pełne wielokierunkowe skanowanie eliminuje potrzebę precyzyjnego wyrównywania kodu kreskowego i przetwornika obrazu. Unikalny wzór celowania z jasną centralną kropką zapewnia szybkie i dokładne skanowanie - nawet przy najjaśniejszym oświetleniu. Rezultatem jest wysoce intuicyjna funkcja skanowania, która zwiększa produktywność pracowników, praktycznie eliminując potrzebę i koszty związane ze szkoleniem.

Ten standardowy model został zaprojektowany z myślą o potrzebach szerokiej gamy zastosowań, oferując największy możliwy zakres roboczy dla największej różnorodności kodów kreskowych.

Zebra zaprojektowała model DS457-SR Standard Range i zoptymalizowała funkcję ustawiania ostrości, aby obsłużyć bardzo małe i gęste kody kreskowe często spotykane w produkcji. Producenci urządzeń elektronicznych mogą zapewnić, że odpowiednia część zostanie użyta we właściwym czasie na linii produkcyjnej. A producenci farmaceutyczni mogą śledzić produkt, gdy jest on produkowany i pakowany zgodnie z przepisami dotyczącymi śledzenia partii. Ponadto Zebra DS457-SR Standard Range, umożliwia tychmiastowe dekodowanie informacji z kodami kreskowymi na dowolnym stanowym prawie jazdy w USA, a także innych krajowych dokumentach tożsamości w celu obsługi szerokiej gamy zastosowań o wartości dodanej. W detalicznym punkcie sprzedaży DS457-DL umożliwia bezproblemowe automatyczne uzupełnianie kart kredytowych i lojalnościowych, a także łatwą i odporną na błędy weryfikację wieku.

Zebra DS457-HD oferuje możliwości skanowania kodów o wysokiej gęstości i dodaje nowe algorytmy, które zapewniają łatwy odczyt wszelkich bezpośrednich znaków części. Pracownicy mogą z łatwością uchwycić nawet najtrudniejsze bezpośrednie oznaczenia części, w tym znaki o niskim kontraście wydrukowane na czarnym plastiku, czarnej gumie, stali i żeliwie.

Aby zapewnić prawdziwy spokój serwisowy, program Service from the Start Advance Exchange Support oferuje wymianę urządzenia w następnym dniu roboczym, aby zapewnić nieprzerwaną pracę urządzeń DS457. A ponieważ wbudowana Kompleksowa Ochrona obejmuje normalne zużycie, a także przypadkowe uszkodzenia komponentów wewnętrznych i zewnętrznych, nieprzewidziane wydatki na naprawy są praktycznie wyeliminowane. Rezultatem jest niezwykły cykl życia, nadzwyczajny czas sprawności - i naprawdę wyjątkowy zwrot z inwestycji.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji