Skaner Zebra DS7708

Cena netto
OD 1 781,03 zł (+23% VAT = 2 190,67 zł)

409,49€ (+23% VAT = 503,67€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra DS7708

Jeśli chodzi o skanowanie na blacie, czytnik Zebra DS7708 oferuje zestaw funkcji, który stawia go na szczycie swojej klasy pod względem wydajności, łatwości wdrażania i całkowitego kosztu posiadania. Bez względu na to, jakie kody kreskowe pojawiają się w Twoim punkcie sprzedaży, skaner kodów kreskowych Zebra DS7708 może skanować je wszystkie - 1D, 2D, drukowane i elektroniczne - tak szybko, jak kasjerzy mogą przesuwać przedmioty przed oknem skanowania. Dzięki kompaktowej konstrukcji, Zebra DS7708 może być łatwo zainstalowany nawet w najbardziej ograniczonych przestrzeniach przy kasach. Niezwykła trwałość minimalizuje koszty i chroni czas pracy, maksymalizując cykl życia urządzenia i zwrot z inwestycji.

Za każdym razem przechwytywanie kodów kreskowych 1D i 2D wyświetlanych na urządzeniach mobilnych lub drukowanych na papierowych etykietach odbywa się za pierwszym razem - nawet jeśli są uszkodzone, źle wydrukowane lub zabrudzone.

Pole widzenia, które jest o ponad 50 procent większe niż w konkurencyjnych skanerach 2D, umożliwia łatwe przechwytywanie kodów kreskowych, niezależnie od ich lokalizacji na przedmiocie. Skanowanie jest naprawdę drugą naturą - nie ma potrzeby orientowania przedmiotu, aby uchwycić kod kreskowy.

Wiele funkcji sprawia, że skaner Zebra ​​DS7708 jest najtrwalszym urządzeniem w swojej klasie. Wgłębione okienko skanowania zapobiega powstawaniu śladów i zadrapań, które mogą obniżyć wydajność skanowania i żywotność. Ponadto elektronika znajduje się w górnej części Zebra DS7708, zapobiega uszkodzeniom i chroni urządzenie w przypadku rozlania płynów. Diody LED są zagłębione za oknem skanowania, gdzie są ledwo widoczne i nie będą przeszkadzać klientom ani kasjerom.

Skanuj kody kreskowe i dezaktywuj znaczniki EAS jednym ruchem, poprawiając produktywność kasjerów i chroniąc zakupy, zapobiegając zażenowaniu klientów, którzy nieumyślnie uruchomili alarm, wychodząc ze sklepu z aktywnym tagiem EAS.

Przy podłączaniu przez USB nie jest wymagane dodatkowe zasilanie, co zmniejsza koszty akcesoriów, instalacji i zarządzania.

Czy kasjerzy potrzebują skanera ręcznego, aby móc skanować duże przedmioty w koszyku? Standardowy port USB zapewnia prostotę podłączenia i pracy dla szerokiej gamy skanerów pomocniczych.

Skaner stacjonarny Zebra DS7708 oferuje dodatkowe funkcje przechwytywania danych, aby jeszcze bardziej usprawnić procesy biznesowe. Na przykład pracownicy mogą w ułamku sekundy zrobić zdjęcie czeku, prawa jazdy lub dowodu osobistego, aby spełnić wymagania sklepu lub przepisy branżowe, chroniąc produktywność kasjerów i przepustowość w kolejce do kasy.

Inteligentne kable do automatycznego wykrywania hosta automatycznie określają, który interfejs jest podłączony, eliminując potrzebę skanowania wielu kodów kreskowych konfiguracji. Obsługiwanych jest ponad 90 międzynarodowych klawiatur, co umożliwia łatwą konfigurację na całym świecie.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji