Czytnik RFID Zebra FX7500

Cena netto
OD 3 333,86 zł (+23% VAT = 4 100,65 zł)

769,39€ (+23% VAT = 946,35€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Inne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Czytnik RFID Zebra FX7500

Wiesz, że odpowiednie rozwiązanie RFID może pomóc Ci śledzić ludzi i produkty, które są dla Ciebie najważniejsze - i zaoszczędzić cenny czas i pieniądze w tym procesie - ale tylko wtedy, gdy technologia może przechwytywać dane szybko, dokładnie i wystarczająco efektywnie kosztowo, aby nadążać za swoim biznesem. Im szybciej rozwija się Twoja firma, tym więcej krytyczne aplikacje będą wymagały od czytnika RFID. A obecnie nikt nie zwalnia tempa swojej działalności. RFID zaczyna się od radia. Tak więc Zebra zaczęła od stałego czytnika RFID FX7500. Stworzono nową technologię radiową RFID, specjalnie zaprojektowaną od podstaw, aby zapewnić szybsze, dokładniejsze odczyty i spójniejsze działanie nawet w trudnych warunkach. Ta oparta na oprogramowaniu technologia radiowa skutecznie zabezpiecza przyszłe inwestycje w RFID, zapewniając elastyczność umożliwiającą wdrażanie przyszłych aktualizacji i ulepszeń przy minimalnych nakładach inwestycyjnych. Następnie połączono to radio z nową, bardziej elastyczną architekturą sieciową opartą na systemie Linux, która integruje narzędzia i interfejsy o otwartym standardzie, których potrzebujesz do szybkiego i łatwego wdrażania z aplikacjami RFID i zapleczem. Rezultatem jest czytnik RFID Zebra FX7500, który wyznacza nowy standard wydajności - zapewniając zawsze najwyższą wydajność przy doskonałej czułości czytnika i lepszym tłumieniu zakłóceń przy niższym koszcie w przeliczeniu na punkt odczytu.

Czy kiedykolwiek chciałeś zminimalizować lukę między swoim marzeniem technologicznym, a jego rzeczywistością? Wszystko w FX7500 zostało zaprojektowane tak, aby Twój plan RFID zniknął z deski kreślarskiej i trafił do Twojego środowiska biznesowego bez opóźnień, komplikacji i nieoczekiwanych kosztów. Instalacja jest banalnie prosta. Zawieś dołączony wspornik, a następnie zatrzaśnij czytnik. Brak gniazdka w pobliżu? Nie ma problemu. Zintegrowana funkcja Power over Ethernet (PoE) pozwala umieścić FX7500 tam, gdzie jest to potrzebne, bez konieczności instalowania dodatkowych gniazd - idealne rozwiązanie dla dużych, otwartych przestrzeni. Po podłączeniu do sieci urządzenia są wykrywane automatycznie; w przypadku większości aplikacji wstępnie zdefiniowane pliki konfiguracyjne i wbudowane narzędzie testowe pozwalają po prostu zweryfikować, czy czytniki Zebra FX7500 są uruchomione, działają i są gotowe do pracy. Opcje konfiguracji portów pozwalają wdrożyć dokładnie taką liczbę punktów odczytu, jakiej potrzebujesz - nie ma potrzeby stosowania kosztownych nakładek. W przypadku globalnych wdrożeń na dużą skalę, Zebra FX7500 pomaga obniżyć koszty, zapewniając natychmiastową zgodność z głównymi, światowymi standardami i interfejsami RFID, w tym FCC i ETSI EN 302 208, LLRP. Zgodność z IPv6, FIPS i TLS pomaga zapewnić bezpieczeństwo sieci. Wbudowany port hosta USB z wybranymi adapterami innych firm zapewnia łatwą łączność z sieciami Wi-Fi i Bluetooth. Dodaj konfigurację trybu automatycznego FX7500 i funkcje hostingu aplikacji innych firm, a otrzymasz niezrównanego konia roboczego, który można dostosować do środowisk wielu aplikacji - idealną platformę dla Twojego rozwiązania RFID.

Czytnik RFID FX7500 jest dostępny w eleganckiej, atrakcyjnej obudowie o niskim profilu i niewielkich rozmiarach, dzięki czemu sprawdza się w prawie każdym środowisku biznesowym. Ale wygląda również dobrze w kontekście technologicznym, dzięki imponującej gamie zintegrowanych funkcji i funkcjonalności, które zapewniają wartość dla aplikacji klasy biznesowej. Zintegrowany, izolowany optycznie interfejs wejścia / wyjścia ogólnego przeznaczenia (GPIO) oznacza, że ​​nie ma potrzeby kupowania, instalowania i zarządzania dodatkowym sprzętem. Możliwość hostowania zwiększających produktywność narzędzi programowych innych firm, takich jak Microsoft BizTalk i IBM Web Sphere, ułatwia obsługę operacji biznesowych. Dostępna opcja z dwoma lub czterema portami monostatycznymi zwiększa elastyczność wdrażania, dzięki czemu można kupić tylko potrzebne czytniki, nie więcej, nie mniej. Krótko mówiąc, oparcie się na FX7500 pozwala chronić inwestycję w RFID i obniżyć całkowity koszt posiadania.

Bez względu na to, jakiej pomocy możesz potrzebować, Zebra zapewnia Ci ochronę, oferując fachową wiedzę „od producenta” przez cały cykl życia rozwiązania - od oceny, uruchomienia i wdrożenia po ciągłe szkolenia i codzienne wsparcie. Zaawansowane usługi RFID mogą pomóc w dostosowaniu rozwiązania do Twojej firmy, procesów i środowiska, dzięki czemu uzyskasz najwyższą wydajność i maksymalne korzyści z pilotażu lub wdrożenia. Po wdrożeniu usługi pomocy technicznej firmy Zebra, otrzymasz pomoc w utrzymaniu niezawodnego i sprawnego rozwiązania RFID każdego dnia, dzięki programom serwisowym obejmującym całodobową obsługę na miejscu i zapobiegawcze wizyty konserwacyjne.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji