Skaner Zebra LI2208

Cena netto
OD 280,91 zł (+23% VAT = 345,52 zł)

65,23€ (+23% VAT = 80,23€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra LI2208

Czytnik Zebra LI2208 reprezentuje następną generację skanowania 1D i jest oparty na najpopularniejszym skanerze LS2208. Zyskujesz taką samą niezawodność i ergonomię, jak LS2208, w połączeniu z ulepszonymi funkcjami, takimi jak rozszerzony zasięg i obsługa mobilnych kodów kreskowych. Dzięki najlepszemu w swojej klasie imagerowi liniowemu możesz zawsze liczyć na niezrównaną wydajność skanowania każdego kodu kreskowego.

Uzyskaj kolejną ewolucję w skanowaniu kodów kreskowych 1D i zwiększ produktywność swoich operacji, dzięki Zebra LI2208. Możesz zarejestrować praktycznie każdy kod kreskowy 1D - w tym typowe kody kreskowe drukowane na papierowych etykietach, elektroniczne kody kreskowe wyświetlane na ekranie telefonu komórkowego, tabletu lub komputera, które umożliwiają sprzedawcom detalicznym łatwe przetwarzanie kart lojalnościowych, kuponów mobilnych i nie tylko, oraz kody paskowe o dużej gęstości (HD), powszechnie stosowane w specjalistycznej sprzedaży detalicznej i produkcji komponentów elektronicznych. Opatentowana konstrukcja optyczna skanera Zebra LI2208 zapewnia wiodący w branży zakres roboczy: 13 mil 100% kodów kreskowych UPC można przechwytywać od bliskiego kontaktu do ponad 30 cali / 76.2cm, a 26 mil 200% kodów UPC można skanować przy 55 calach / 139.7cm. Ponieważ kody kreskowe można rejestrować pod ekstremalnymi kątami, skanowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, więc pracownicy spędzają mniej czasu na manewrowaniu skanerem, a więcej na zadaniach. Opcjonalna podstawa umożliwia automatyczne przełączanie między trybem ręcznym, a trybem głośnomówiącym.

Połączenie cech wydajności i konstrukcji czytnika Zebra LI2208 pozwala pracownikom lepiej spełniać potrzeby Twojej firmy - i klientów. Pracownicy mogą skanować więcej typów kodów kreskowych na większej liczbie typów powierzchni, zwiększając produktywność w punkcie sprzedaży detalicznej (POS), w magazynie, na linii produkcyjnej w lekkim zakładzie przemysłowym, podczas rejestracji wydarzenia, zameldowania w hotelu i więcej.

Opatentowana pojedyncza płytka drukowana poprawia niezawodność, eliminując złącza i kable taśmowe, które są najczęstszymi punktami awarii. Możesz go upuścić i używać w zapylonym i wilgotnym środowisku - i nadal oczekiwać niezawodnej pracy.

Nowe, inteligentne kable z funkcją automatycznego wykrywania hosta automatycznie rozróżniają podłączony interfejs, zmniejszając potrzebę skanowania wielu kodów kreskowych parametrów. Skaner obsługuje ponad 90 międzynarodowych klawiatur, dzięki czemu zlokalizowana konfiguracja jest szybka i łatwa.

Wiodące w branży, all-inclusive, przystępne cenowo plany serwisowe pomagają utrzymać niezawodność skanerów kodów kreskowych Zebra LI2208 praktycznie w każdej minucie każdego dnia. Wbudowana kompleksowa ochrona chroni skanery przed nieoczekiwanymi zdarzeniami, znacznie zmniejszając nieprzewidziane wydatki na naprawy i zapewniając spokój obsługi od momentu zakupu urządzenia. Usługa Service from the Start Advance Exchange Support obejmuje wymianę urządzeń wymagających naprawy z wyprzedzeniem w następnym dniu roboczym.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji