Skaner Zebra LI3608-SR

Cena netto
OD 1 210,26 zł (+23% VAT = 1 488,62 zł)

282,70€ (+23% VAT = 347,73€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra LI3608-SR

Każdego dnia pracownicy w Twoim magazynie i na hali produkcyjnej skanują tysiące kodów kreskowych, aby zapewnić jakość produktów i terminowość dostaw. Ich wydajność zależy od jakości skanera, który włożysz w ich ręce. Gdy pracownicy muszą przechwytywać kody kreskowe 1D w standardowych zakresach, możesz zapewnić im to, co najlepsze dzięki przewodowemu skanerowi 1D Zebra LI3608-SR, który niezrównaną trwałość, doskonałą wydajność skanowania i łatwość zarządzania, jednocześnie zapewniając błyskawiczne przechwytywanie dowolnego kodu kreskowego 1D wydrukowanego na etykiecie w praktycznie dowolnym stanie lub wyświetlonego na ekranie. Niezwykle wytrzymała konstrukcja jest praktycznie niezniszczalna - idealna do trudnych warunków. Czytnik LI3608 nie może być prostszy i mniej czasochłonny we wdrażaniu i zarządzaniu. Uzyskaj niepowstrzymaną wydajność, której potrzebujesz, aby zmaksymalizować produktywność siły roboczej i przepustowość operacji dzięki skanerowi Zebra LI3608-SR.

Odczytaj kody kreskowe 1D wyświetlane na ekranie lub wydrukowane na etykiecie szybciej niż jakikolwiek inny skaner 1D na rynku - nawet jeśli znajdują się pod grubą folią lub są uszkodzone, brudne lub źle wydrukowane. Zaawansowany skaner liniowy oferuje o 30 procent większy zasięg roboczy niż konkurencyjne urządzenia i rejestruje kody kreskowe tak szybko, jak pracownicy mogą pociągnąć za spust, co zapewnia niezwykłą produktywność - nie ma potrzeby przerywania między skanami.

Skaner kodów kreskowych Zebra LI3608 to jak dotąd najbardziej wytrzymały skaner o najwyższych parametrach upadku, wstrząsu i uszczelnienia w swojej klasie. Czytnik przewodowy Zebra LI3608-SR został zbudowany tak, aby wytrzymać upadek na beton z wysokości 2.4m - o 23% trwalszy niż jakikolwiek inny skaner tej klasy. LI3608-SR działa niezawodnie po 5000 wstrząsów, symulujących rzeczywiste upadki, które występują przy upadku. Model jest pyłoszczelny, bryzgoszczelny i wodoodporny wg klasy IP67 - można je spryskiwać strumieniem wody, a nawet zanurzać w wodzie.

Zdalna konfiguracja skanerów, aktualizacja oprogramowania sprzętowego, prawidłowe formatowanie danych dla zaplecza i monitorowanie statystyk baterii PowerPrecision + i nie tylko, jest teraz możliwe dzięki usłudze 123Scan i Scanner Management Service (SMS).

Mieszaj i dopasowuj tryby sprzężenia zwrotnego, które są idealne dla twojego środowiska - wibracje, czerwone i zielone diody LED umieszczone w miejscu, w którym są zawsze dobrze widoczne, a także tradycyjny głośny sygnał dźwiękowy.

Zebra Network Connect for Automation zapewnia bezproblemowe połączenie między skanerami Zebra LI3608-SR, a przemysłową siecią Ethernet producenta bez konieczności stosowania sprzętu do konwersji innej firmy. Rozwiązanie eliminuje punkty podatności, poprawia bezpieczeństwo, zmniejsza złożoność i jest kompatybilne z każdym skanerem Zebra z serii 3600.

Zebra DataCapture DNA to platforma technologiczna składająca się z wysoce inteligentnego oprogramowania układowego, narzędzi i aplikacji zaprojektowanych wyłącznie dla skanerów Zebra. Bazując na ponad 35-letnim doświadczeniu branżowym Zebry, DataCapture DNA dostarcza innowacje, które zapewniają najlepszym urządzeniom do przetwarzania obrazu większą inteligencję i prostotę. W połączeniu z niepowstrzymaną wydajnością każdego ultrawytrzymałego skanera z serii 3600, DataCapture DNA przekształca skanery Zebra z serii 3600 w potężne narzędzia, które pomagają sprostać przyszłym wyzwaniom związanym z przechwytywaniem danych już dziś - i pomagają pracownikom robić więcej każdego dnia.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji