Skaner Zebra LI3678

Cena netto
OD 1 959,88 zł (+23% VAT = 2 410,65 zł)

461,16€ (+23% VAT = 567,23€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra LI3678

Każdego dnia pracownicy w Twoim magazynie i na hali produkcyjnej skanują tysiące kodów kreskowych, aby zapewnić jakość produktów i terminowość dostaw. Ich wydajność zależy od jakości skanera, który włożysz w ich ręce. Gdy pracownicy muszą przechwytywać kody kreskowe 1D w standardowych zakresach, możesz zapewnić im to, co najlepsze dzięki skanerowi bezprzewodowemu Zebra LI3678. Model LI3678 oferuje niezrównaną trwałość, doskonałą wydajność skanowania i niezrównaną łatwość zarządzania, jednocześnie zapewniając błyskawiczne przechwytywanie dowolnego kodu kreskowego 1D wydrukowanego na etykiecie w praktycznie dowolnym stanie lub wyświetlonego na ekranie. Niezwykle wytrzymała konstrukcja jest praktycznie niezniszczalna - idealna do trudnych warunków. Skaner kodów kreskowych Zebra LI3678 nie może być prostszy i mniej czasochłonny we wdrażaniu i zarządzaniu, a jeśli chodzi o technologię bezprzewodową, LI3678 jest wyposażony w funkcje dostępne tylko dla Zebry, które stawiają go na szczycie w swojej klasie - w tym szczelną, wytrzymałą podstawkę, inteligentną baterię i przyjazny tryb Wi-Fi firmy Zebra, który zapobiega zakłóceniom Sieć Wi-Fi. Uzyskaj niepowstrzymaną wydajność, której potrzebujesz, aby zmaksymalizować produktywność siły roboczej i przepustowość operacji dzięki skanerowi Zebra LI3678. 

Odczytaj kody kreskowe 1D wyświetlane na ekranie lub wydrukowane na etykiecie szybciej niż jakikolwiek inny skaner 1D na rynku - nawet jeśli znajdują się pod grubą folią lub są uszkodzone, brudne lub źle wydrukowane. Zaawansowany skaner liniowy oferuje o 30 procent większy zasięg roboczy niż konkurencyjne urządzenia i rejestruje kody kreskowe tak szybko, jak pracownicy mogą pociągnąć za spust, co zapewnia niezwykłą produktywność - nie ma potrzeby przerywania pracy między skanami.

Skaner  LI3678 to jak dotąd najbardziej wytrzymały skaner o najwyższych parametrach upadku, wstrząsu i uszczelnienia w swojej klasie. Zebra LI3678 został zbudowany tak, aby wytrzymać upadek z wysokości 2.4m na beton - o 23% trwalszy niż jakikolwiek inny skaner tej klasy. Skaner kodów kreskowych Zebra LI3678 działa niezawodnie po 5000 upadków, jest pyłoszczelny i wodoodporny, według klasy szczelności IP67 – LI3678 może być spryskiwany strumieniem wody, a nawet zanurzany w wodzie. Model Zebra LI3678 został zbudowany z myślą o ekstremalnych mrozach, wysokich temperaturach i wilgotności, dzięki czemu można go używać wszędzie - nawet w chłodni. 

Zdalna konfiguracja skanerów, aktualizacja oprogramowania sprzętowego, prawidłowe formatowanie danych dla zaplecza i monitorowanie statystyk baterii PowerPrecision + i nie tylko, jest teraz możliwe dzięki usłudze 123Scan i Scanner Management Service (SMS). 

Bluetooth 4.0 (Low Energy) zapewnia błyskawiczną komunikację bezprzewodową i maksymalną wydajność energetyczną. Przyjazny tryb Wi-Fi Zebra eliminuje zakłócenia bezprzewodowe, które urządzenia Bluetooth mogą tworzyć w środowisku Wi-Fi. Wytrzymała podstawka umożliwiająca przenoszenie skanera w dowolne miejsce zapewnia doskonałą wszechstronność i trwałość. Podstawka LI3678 jako jedyna w swojej klasie zapewnia szczelność na poziomie IP65, a jej przemysłowe styki ładowania wytrzymują 250 000 podłączeń. Pierwszy w swojej klasie „wskaźnik naładowania” akumulatora i dioda LED stanu Bluetooth ułatwiają monitorowanie poziomu naładowania akumulatora i łączności Bluetooth. Bateria PowerPrecision+ zapewnia najwyższą wydajność i zarządzanie baterią. Otrzymujesz prawie trzy razy więcej skanów na jednym ładowaniu niż w przypadku konkurencyjnych modeli - ponad 140 000 skanów na jednym ładowaniu, dzięki czemu pracownicy mogą skanować więcej elementów w dłuższym okresie. Masz również wgląd w bogactwo danych związanych ze stanem baterii, w tym cykle ładowania, aktualny stan baterii i miernik stanu zdrowia, który określa, czy akumulatory są w dobrym stanie i są w pełni naładowane, a jeżeli nie są już w pełni naładowane lub są na wyczerpaniu i wymagają wymiany, sygnalizuje to.  

Mieszaj i dopasowuj tryby sprzężenia zwrotnego, które są idealne dla twojego środowiska - wibracje, czerwone i zielone diody LED umieszczone w miejscu, w którym są zawsze dobrze widoczne, a także tradycyjny głośny sygnał dźwiękowy. 

Zebra Network Connect for Automation zapewnia bezproblemowe połączenie między skanerami Zebra LI3678, a przemysłowa sieć Ethernet producenta zapewnia brak konieczności stosowania sprzętu do konwersji innej firmy. Rozwiązanie to eliminuje punkty podatności, poprawia bezpieczeństwo, zmniejsza złożoność i jest kompatybilne z każdym skanerem Zebra z serii 3600. 

Zebra DataCapture DNA to platforma technologiczna składająca się z wysoce inteligentnego oprogramowania układowego, narzędzi i aplikacji opracowanych wyłącznie dla skanerów Zebra. Bazując na ponad 35-letnim doświadczeniu branżowym Zebry, DataCapture DNA dostarcza innowacje, które zapewniają urządzeniom z rodziny obrazowania większą funkcjonalność i prostotę. W połączeniu z niepowstrzymaną wydajnością każdego ultrawytrzymałego skanera z serii 3600, DataCapture DNA przekształca skanery Zebra z serii 3600 w potężne narzędzia, które pomagają sprostać przyszłym wyzwaniom związanym z przechwytywaniem danych już dziś - i pomagają pracownikom wykonywać więcej każdego dnia.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji