Skaner Zebra LI4278

Cena netto
OD 988,95 zł (+23% VAT = 1 216,41 zł)

232,70€ (+23% VAT = 286,22€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra LI4278

Skaner kodów kreskowych Zebra LI4278 przenosi skanowanie kodów kreskowych 1D na wyższy poziom, umożliwiając pracownikom skanowanie szybciej i z większej odległości. Pracownicy mogą przechwycić praktycznie każdy kod kreskowy 1D, w tym:

- typowe kody kreskowe drukowane na papierowych etykietach,

- elektroniczne kody kreskowe wyświetlane na ekranie telefonu komórkowego, tabletu lub komputera, które umożliwiają sprzedawcom detalicznym łatwe przetwarzanie kart lojalnościowych, kuponów mobilnych i nie tylko,

- oraz kody paskowe o dużej gęstości (HD) powszechnie stosowane w produkcji elementów elektronicznych.

100-procentowe kody kreskowe UPC można rejestrować z odległości ponad 76.2cm, a kody 200% UPC można skanować z odległości 139.7cm. Ponieważ kody kreskowe można rejestrować pod ekstremalnymi kątami, skanowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki czemu pracownicy spędzają mniej czasu na manewrowaniu skanerem, a więcej na wykonywaniu zadań. Opcjonalna podstawka umożliwiająca tryb prezentacji zapewnia pracownikom elastyczność korzystania ze skanera Zebra LI4278 w trybie ręcznym i bez użycia rąk. Dodatkowo, linia skanowania jest dobrze widoczna na zewnątrz w jasnym świetle słonecznym, a także w pomieszczeniach przy słabym oświetleniu 

Bluetooth, w który wyposażony jest skaner Zebra LI4278, uwalnia pracowników od kabli, umożliwiając kasjerom łatwe skanowanie przedmiotów wewnątrz i na zewnątrz koszyka. Ponadto Bluetooth v2.1 z EDR zapewnia lepsze szyfrowanie dla większego bezpieczeństwa, lepszą wydajność bezprzewodowa, lepsze zarządzanie energią w celu jej oszczędzania przez całą zmianę i łatwe parowanie z urządzeniem głównym. 

Zgłoszona do opatentowania pojedyncza płytka drukowana poprawia niezawodność poprzez eliminację połączeń wzajemnych. Doskonałe zarządzanie energią baterii zapewnia największą liczbę skanów na jednym ładowaniu w celu obsługi aplikacji intensywnie skanujących.  

Skaner Zebra LI4278 może być używany w zakurzonym i mokrym środowisku. Może przetrwać upadki na beton.  

Zebra LI4278 zapewnia dodatni zwrot z inwestycji, dzięki wykorzystaniu tych samych istniejących podstawek i akcesoriów, co jego kuzyni LS4278 i DS6878. Bieżące inwestycje są zachowane, a przejście na nowszą technologię nie stanowi już problemu.  

Narzędzia do zdalnego zarządzania w połączeniu z wiodącymi w branży all-inclusive i przystępnymi cenami serwisowymi, pozwalają utrzymać urządzenia w rękach pracowników praktycznie nienaruszone w każdej minucie każdego dnia roboczego. Usługa Service from the Start Advance Exchange Support zapewnia wymianę urządzeń wymagających naprawy w następnym dniu roboczym . Wbudowana kompleksowa ochrona, chroni skanery przed nieoczekiwanymi sytuacjami, znacznie zmniejszając nieprzewidziane wydatki na naprawy i zapewniając spokój obsługi od momentu zakupu urządzenia. 

Przechwytuj kody kreskowe wydrukowane na tradycyjnych etykietach papierowych lub wyświetlane na ekranie telefonu komórkowego, tabletu lub komputera, dzięki najnowszemu skanerowi Zebra LI4278. Skaner odczytuje kody kreskowe UPC od 1 cala / 2.54cm do ponad 30 cali / 76.2cm, a także kody o dużej gęstości, co zapewnia większą elastyczność zastosowań.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji