Skaner Zebra LS1203

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Komunikacja
Zestaw
Kolor
Inne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra LS1203

Ręczny skaner Zebra LS1203 zapewnia wysokiej jakości skanowanie laserowe, przyjazną dla użytkownika ergonomię i trwałość w przystępnej cenie. Zaprojektowany z myślą o potrzebach małych firm, czytnik Zebra LS1203 gwarantuje wydajność i funkcje potrzebne do znacznego ograniczenia błędów podczas wprowadzania danych i zwiększenia produktywności każdego dnia w sklepach z pamiątkami, butikach, sklepach sportowych, jubilerskich, kwiaciarniach i innych małych lokalnych. Ten łatwy i wygodny w użyciu, niedrogi skaner o wysokiej wartości zapewnia niezawodność i ochronę inwestycji, dzięki którym Zebra stała się światowym liderem w ręcznym skanowaniu kodów kreskowych.

W przypadku zastosowań kasowych w punkcie sprzedaży, czytnik przewodowy Zebra LS1203 zapewnia moc poprawiającą wydajność operacyjną od razu po wyjęciu z pudełka. Konstrukcja typu plug-and-play praktycznie eliminuje kłopoty z instalacją. Intuicyjna, ergonomiczna konstrukcja eliminuje wymagania szkoleniowe - pracownicy są gotowi do pracy w ciągu kilku minut. Ręczne wprowadzanie kluczy zostało wyeliminowane, zmniejszając liczbę błędów kasjerów i zapewniając, że klienci są obciążani odpowiednią kwotą. Rezultatem jest szybsza realizacja transakcji, większe zadowolenie klienta i szybki zwrot z inwestycji. Na zapleczu, skaner przewodowy Zebra LS1203 automatyzuje procesy papierowe, takie jak zarządzanie zapasami, co przekłada się na dokładniejsze informacje i mniej czasu spędzanego na codziennych zadaniach administracyjnych - i więcej czasu spędzonego na obsłudze klientów.

Dzięki konstrukcji z pojedynczej płytki i wytrzymałemu elementowi skanującemu, skaner ręczny Zebra LS1203 może z łatwością wytrzymać codzienne użytkowanie i nieuniknione upadki. W codziennej eksploatacji LS1203 zapewnia minimalne koszty konserwacji i maksymalny czas sprawności. Zintegrowane liczne interfejsy zapewniają ochronę inwestycji, której potrzebujesz, aby skaner, który kupujesz dzisiaj, współpracował z przyszłym systemem POS.

Wybierając skaner kodów kreskowych Zebra LS1203, zyskujesz dodatkową gwarancję firmy Zebra - światowego lidera w ręcznym skanowaniu kodów kreskowych z milionami skanerów używanych każdego dnia przez największych światowych sprzedawców detalicznych na całym świecie. A ponieważ nawet najtrwalsze produkty wymagają planu konserwacji i strategii wsparcia, Zebra opracowała pełen zestaw ofert usług, które pomogą Ci chronić inwestycję i utrzymać najwyższą wydajność.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji