Terminal Zebra MC92N0 Standard

Cena netto
OD 7 279,30 zł (+23% VAT = 8 953,53 zł)

1 680,51€ (+23% VAT = 2 067,03€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra MC92N0 Standard

Terminal Zebra MC92N0 Standard to kontynuacja serii MC9000 i jeden z najpopularniejszych komputerów mobilnych na świecie. Zebra MC92N0 posiada sprawdzone rozwiązania pochodzące z poprzednich modeli, które dzięki nowym funkcjom oraz lepszym i wydajniejszym parametrom sprawiły, że urządzenie z powodzeniem użytkowane jest przez setki tysięcy pracowników na całym świecie.

Komputer mobilny MC92N0 wersja Standard od firmy Zebra znajdzie zastosowanie w najtrudniejszych warunkach przemysłowych i atmosferycznych. Zaufały mu firmy magazynowe, produkcyjne, dystrybucyjne, lotniska (do monitorowania bagaży) a nawet bazy wojskowe, które wykorzystują urządzenie do utrzymywania stanu technicznego broni i pojazdów na najwyższym poziomie.

Wysoka norma szczelności (IP64), odporność na upadki aż do 1.8m i szeroki zakres temperaturowy sprawia, że terminal Zebra MC92N0 Standard może być wykorzystywany do pracy w każdych warunkach pogodowych, ze zwiększoną intensywnością użytkowania. Model MC92N0 można dowolnie spersonalizować, wybierając pomiędzy dwoma systemami operacyjnymi - Windows Embedded Handheld 6.5 lub Windows Embedded Compact 7, siedmioma modułami skanującymi, sześcioma wymiennymi klawiaturami oraz dodatkami takimi jak żyroskop.

Dzięki podobieństwu do poprzednich modeli z serii Zebra MC9000, terminal MC92N0 Standard jest kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami wykorzystywanymi do obsługi starej floty urządzeń. 

Szczegółowe cechy terminalu Zebra MC92N0 Standard:

- Rodzaj skanera: Imager 2D lub Laser 1D

- Klawiatura: Alfanumeryczna (53 lub 43 klawisze), numeryczna (28 klawiszy)

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 3.7”

- Funkcje: Żyroskop

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth

- System operacyjny: Windows Embedded Handheld 6.5 lub Windows Embedded Compact 7

- Dane techniczne: Procesor 1GHz, pamięć RAM 512MB, pamięć Flash 2GB

- Bateria: 2600Ah

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy

- Szeroka gama akcesoriów pasująca do całej serii MC9000.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji